2752
2734
بچه ها میخوام ابدومینوپلاستی کنم کسی دکتر امیررضا معتبر رو میشناسه ؟؟ من خودم خیلی ار کاراشو دیدم تو ...

اره عزیزم من می شناسمش خیللی کار شون خوبه فوق تخصص پلاستیک خواهره م با ایشون عمل پروتز سینه انجام دادن خیلی راضیه یه اندام ایده آل پیدا کرده اینقدر خوشحاله این حال خوب روانی شو مدیوندکتر معتب رهستیم که کمکش کردم با این عمل خوب اعتماد بهنفسش زیاد شد.https://www.instagram.com/doctormotabar/ این صفحه اینستاگرام دکتر که عکس نمونه کارهاشو میزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره کار دکتر پرنیا واقعا حرف نداره و پولی که میگیرن حلاله حلاله

مادر من عمل لیپوماتیک و 3 پیش ایشون انجام داد و نتیجه عمل خیلی عالی شده

اون موقع ها که ما میرفتیم مطبشون حتی از کشورای دیگه ام براشون مریض می اومد

آره واقعا دکتر رفیع پرنیا کارشون عالیه

دختر خاله من برای جراحی زیبایی شکم رفته پیشش خیلی خوب شده شکمش صافه صاف سفت سفته آدم وسوسه میشه بره انجام بده

البته شکم من اندازه دختر خاله ام شل و افتاده نیستا ولی نتیجه عملش انقد خوب شده که وسوسه میشم اما عمرا اگه شوهرم بذاره  

من به جرات میتونم بگم دکتر محمود ناظمیان بهترین جراح پلاستیک هستن. دکتر فوق العاده خوبیه. یکی از فامیلای ما تصادف کرد هم بینیش شسکت هم پوست صورتش پاره شد. رفت پیش دکتر ناظمیان عمل کرد. خیلی خوب شد. اصلا فکرشو نمیکردیم که صورتش درست بشه.

من تعریف دکتر علی اکبر عطایی رو خیلی شنیدم.. دختر خالمم پیشش عمل کرده... سه ماهی میشه... جای  ب ...

اتفاقا شما داری تبلیغشو میکنی چون اصلا کارش خوب نیست.من پیشش انجام دادم و نتیجه افتضاحه افتضاح، و دوباره باید عمل بشم

به نظر من دکتر علی اکبر عطایی خیلی خوبن واقعا کارشون حرفه ای هرکی رفته پیشش خیلی راضی بوده منم پیش ایشون جراحی زیبایی انجام دادم خیلی من راضی ام مشاوره انلاین هم دارند 

لینک مشاوره انلاینشونم اینه https://mavarateb.com/doctor/دکتر-علی-اکبر-عطایی

اتفاقا شما داری تبلیغشو میکنی چون اصلا کارش خوب نیست.من پیشش انجام دادم و نتیجه افتضاحه افتضاح، و دو ...

خب عزیزم چه ربطی داره. هر کی یه نظری داره. من فقط چیزی که دیدمو گفتم.

نظر شما هم محترمه

به نظر من دکتر علی اکبر عطایی خیلی خوبن واقعا کارشون حرفه ای هرکی رفته پیشش خیلی راضی بوده منم پیش ا ...

چقدر تابلو داری تبلیغشو میکنی، شما یا منشیش هستی یا آقای بیات😆، من همه جا اسم شماهارو میگم تا کسی به درد من دچار نشه

دکتر علی اکبر عطایی فوق العاده است کارش خیلی دقیق و تمیز درمیاره کارای بادی رو مثل لیپو و ابدو. من د ...

دکتر علی اکبر عطایی افتضاح ترین دکتری هست که میتونه کسی انتخاب کنه، برای من لیپو کرده گندی زده که دچار افسردگی شدم و الان با این هیکل قناصی که درست کرده برام نمیدونم چیکار کنم، تمام تیکه تیکه چربی ورداشته و اینقدر ناهموار و زشت شده که خودمو تو آینه نگاه نمیکنم، خدا ازش نگذره، امیدوارم پیغامم و بقیه ببینن و اصلا پیشش نرن، تو اینستا آقایی به اسم بیات علی اکبر عطایی و معرفی کرد به من که اینقد گندکاری کرد الان بیات داره با رحمانی کار میکنه، خدا ازشون نگذره که منو به این روز انداختن

به نظر من بهترین متخصص پلاستیک دکتر علی اکبر عطایی هستند

نمونه کارهای فوق العاده ای دارن 

خیلی ام ادم شریف و خوش برخوردی هستند ادم با خیال راحت میتونه هر عمل زیبایی که لازم باشه رو پیش ایشون انجام بده بدون اینکه نگران عوارض یا هزینه ای که قراره بده 

دکتر عطایی خیلی عالین می تونی بری تو گوگل اسمشونو سرچ کنی و نمونه کارهاشونو ببینی

2706