2752
2734
دکتر ترحمی بی نظیر هستن، به نظرم واقعا ایشون کسی هستن که بهترین جراح پلاستیک ایران برازنده شونه، انق ...

مطمینی ایشون خوش اخلاقه و پولکی نیست؟!! تجربه من که کاملا چیز دیگه ای میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکتر رفیع پرنیا واقعا از بهترین جراحای زیبایی ایرانه. حتی بیمار از خارج کشور داره و نمونه کاراشو ببینید کاملا معلومه که چقدر فرق داره کارش با بقیه. بنظرم جراحی های زیبایی انقدر حساسیت دارن که ارزش داره اگه یکم بیشتر صبر یا هزینه کنی

اره عزیزم من می شناسمش خیللی کار شون خوبه فوق تخصص پلاستیک خواهره م با ایشون عمل پروتز سینه انجام دا ...

چرا مردم رو تحریک میکنی تبلیغ میذاری خیلی هم شکایت داره معتبر یکی خود من بسیار هم پولکی هستن مردم اعتماد میکنن