2733
2734
عنوان

سلام مامانا میشه لطفا بیاین😢

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 43 پست
یعنی میگین برم بیمارستان؟

نمیدونم عزیزم اگه بچه تکون میخوره اشکالی نداره فقط خیلی خیلی هواست 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
اگه تکوناش منظمه نگران نباش.برو بیمارستان برای نوارقلب .بعدشم نذار معاینت کنن چون دهانه رحمو بدتر تح ...

دکترم امروز بوده فردا نیست آره جمعه که رفتم معاینه کردن فرداش لکه دیدم

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من الان فقط مشکلم اینه که شکمم خیلی سفت شده😢

خودت حالت رو بهتر تشخیص میدی اگر واقعا اذیتی برو بیمارستان، ولی دوش آب گرم، دم کرده ی تخم شویدو زیره  میتونه کمکت کنه. احتمالا جنین به حد کافی بزرگ شده و الان در حال چرخش برای به دنیا اومدن 

آره طبیعیه ولی چون بارداریه اولمه همش استرس دارم نگرانم یهو مشکلی پیش نیاد

ماه آخر این حالات پیش میاد اگه بارداری پر خطر نیست و نی نیت تکون میخوره جای نگرانی نیست 

ادمهاى اين روزگار اين چنين اند با گرك بره ميخورند با چوپان گريه ميكنند  

نمیدونم عزیزم اگه بچه تکون میخوره اشکالی نداره فقط خیلی خیلی هواست 

تکون میخوره ولی تکوناش خیلی دردناکه انگار شکمم میخواد منفجر بشه

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻
2738
خودت حالت رو بهتر تشخیص میدی اگر واقعا اذیتی برو بیمارستان، ولی دوش آب گرم، دم کرده ی تخم شویدو زیره ...

این دم کرده که میگی برای چیه آجی؟

قلب بچه رو کنترل کن ، تا آخر هفته زایمان کردی حتما ، التماس دعا ، پیشاپیش قدمش مبارک باشه عزیزم

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
آره برو اول نوار قلب جنین میگیره بعد که خیالت راحت شد بگو نمیخوام معاینه کنین ، من نمیزاشتم معاینه ک ...

ممنون عزیزم چشم میرم🌹🌹

ممنون عزیزم برام دعا کنین😢

چشم حتمن اگ قابل باشیم 

نگرانم نباش عزیزم این چیزا همش طبیعیه تا چن روز دیگ کوچولوتو بغل میگیری همه این اذیت و ازارا با دیدنش از یادت میره 😙😙

ماه آخر این حالات پیش میاد اگه بارداری پر خطر نیست و نی نیت تکون میخوره جای نگرانی نیست 

انشاالله مشکلی نباشه به خدا چند روزه همش تو استرسم

قلب بچه رو کنترل کن ، تا آخر هفته زایمان کردی حتما ، التماس دعا ، پیشاپیش قدمش مبارک باشه عزیزم

ممنون عزیزم قابل باشم چشم محتاجیم به دعا شمام منو دعا کنین🌹🌹🌹🌷🌷

2706