2733
2739
عنوان

سلام مامانا میشه لطفا بیاین😢

163 بازدید | 43 پست

سلام خانما من الان دو روزه وارده ۳۷ هفته شدم جمعه دردم گرفت رفتم بیمارستان اونجا معاینه ام کردن گفتن رحمت یکم باز شده به دکترم زنگ زدن گفت بره خونه و یه هفته استراحت کنه تا حداقل وارده هفته ی ۳۸ بشه منم اومدم خونه الان دوباره امروز ظهر دردم گرفت تو رحمم احساس درد شدید داشتم طوری که اشکمو در آورد بعده یه ربع بهتر شدم الان از عصر کله شکمم سفت شده نمی دونم باید برم بیمارستان یا نه؟این نشونه ی زایمان هست یا نه؟ممنون میشم هرکی تجربه  اره جوابمو بده خیلی نگرانم😢

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه نگرا نباش .درد زایمان پشت سر همه نه یکی امروز یکی فردا هیچ نگران نباش استراحت کن اگ دنیام بیاد کا ...

عزیزم الان که شکمم از عصر سفت شده نباید برم بیمارستان؟ خیلی اذیتم نفس کشیدنمم سخت شده

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻

جنین تکون میخوره ؟ خواهشا توی این مواقع حساس برید دکتر یا بیمارستان نمیدونم یه جا برید   

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
دردهایی که بیشتر حالت گرفتگی داره اصطلاحا میگن ماه درد که از ماه 8شروع میشه، اما وقتی دردات منظم شد ...

من الان فقط مشکلم اینه که شکمم خیلی سفت شده😢

2740
میرفتی یه سر اورژانس ، خیالت راحت میشد ، حالا هم اگه میتونی برو

میترسم آخه جمعه که رفتم معاینه کرد لکه دیدم فرداش میترسم برم هی الکی معاینه کنن😢

اگه تکوناش منظمه نگران نباش.برو بیمارستان برای نوارقلب .بعدشم نذار معاینت کنن چون دهانه رحمو بدتر تحریک میکنه وبازترمیشه.سعی کن پیش دکترت بری چون بیمارستانیا زیاد اهمیت نمیدن

دلم کمی آرامش میخواهد دراین هیاهو.......  
جنین تکون میخوره ؟ خواهشا توی این مواقع حساس برید دکتر یا بیمارستان نمیدونم یه جا برید     ...

یعنی میگین برم بیمارستان؟

اگه زایمانت طبیعیه زود نرو بیمارستان برا دردت پنج دقیقه یه بار شد بعد برو  مگه اینکه کیسه آب پ ...

آره طبیعیه ولی چون بارداریه اولمه همش استرس دارم نگرانم یهو مشکلی پیش نیاد

درد زایمان اول آبریزش شروع میشه بعددردشدیدزیردل میگیره هرپنج دقیقه میگیره ول میکنه

گاهی تو رحمم احساس فشار زیاد میکنم و الانم شکمم شدید سفت شده

2706