2733
2739
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434803 بازدید | 2925 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام مامان زهرا قطش کرد ولی یدونه از همون خانواده بهم داد پرفنازین اره من میخوردم تپش قلبم دیگه نمیگرفتم خوابم خیلی بد بود سه شب نخوابیدم یه قرص برا تنظیم خواب بهم داد دو هفته روزی دوتا خوردم الان یک چهارم میخورمو میخوابم دیگه باید قطش کنم
2738
معجون جان سلام مامان زهرا جان سلام منم مثل شمام دارو نمی خورم می ترسم سالهاست که نمی خورم نمی دونم چرا نمی تونم به دارو اعتماد کنم فکر می کنم هیچ تاثیری نداره شما خوردین خوب بود تاثیر داشت من تو هفته دهم بارداریم یک ماهی میشه که اضطرابم با شدت و ضعف به سراغم میاد و تقریبا بیچارم کرده من فقط به خدا فکر می کنم در چنین مواقعی و ازش می خوام نجاتم بده ولی یک چیزی که در مورد ماها وجود داره اینه که تا سه ماهه اول حاملگی تغییرات روحی و روانی طبیعی هستش منم رفتم دکتر گفت تا سه ماه اول هیچ دارویی بهت نمی دم و از ماه سوم داروهای ضد اضطراب بی ضرری وجود داره به نظرتون دارو بخورم؟
اسا جان این اضطرابی که داریم تاثیرش بیشتر رو نی نی تا دارو من یه دارو استفاده میکنم اونم ماپروتیلین که تو گروه b قرار داره و هیچ مشگلی ایجاد نمیکنه منم فردا هشتدهفته رو تموم میکنم میرم نه ایشالا این سه ماه اول زوتر تموم شه واسه من 24شهریور تموم شه خدا خودش کمکمون کنه من که اصلا درک نمیکنم چرا این درد افتاده تو جونم اخه ما تنها کسی نیستیم که باردار میشمو زایمان میکنیم من تنها چیزی که عذابم میده یه انتظار نه ماهس که هروز حساب میکنم چند روز تا زایمانم مونده ای کاش ما هم بتونیم از این لحظه ها لذت ببرم چون بعد زایمانمون قطعا دلمون واسه این روزا تنگ میشه خدایاااا خودت کمکون کن این روزه خوب بگذاره حال همه خوب باشه یه چیز دیگه که باعث میشه افسرده شم اینه که حس میکنم دیگه نمیتونم هیچ کار بکنم هیجا برم ودرکل دست وپام بسته شده بچه ها یه ساعت و بگیم بیایم باهم صحبت کنیم شاید حالمون بهتر شه
خدایااا شکرت واسه فرشته های که به من دادی
2706