2733
2739
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 435004 بازدید | 2925 پست
خانمی میشه کمکم کنی من لصلا به این داروها وارد نیستم. با چیزهایی که امروز خوندم میخوام دارو رو قطع ک ...

چه کمکی عزیزم سوالتون چیه؟ قطع دارو باید تحت نظر روانپزشک باشه حتمااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی من دنیا اومد ۲۳ مهر حالش خوبه شما هم نگران نباش

به  سلامتی و دلی خوش. ایشالا قدمش خوب باشه هیچوقت دیگه مجبور به خوردن دارو نشید. 

منم وارد هفته 30 شدم. به زودی دختر منم بدنیا میاد ایشالا🙌❤️

سلام دوستان وپریسان جون اگه هستی میخواستم کمکم کنید منم حالت های اضطراب وافکارمنفی عجیب وغریب دارم د ...

سلام عزيزم من تقريبا دو سال بود به ني ني سايت سر نزده بودم . الان هم يك ايميل اومد از ني ني سايت يهو لاگين كردم ..انشالله كه الان بهتر باشي ، زير دل درد تو بارداري پيش مياد ولي اگه با حالتهاي اضطرابت همراهه ممكنه يك مقدار عصبي باشه ..به دكترت حتما بگو .. همه ما اين دوران رو گذرونديم ..الان كه اين پست رو ميزارم پسر من ١١ سالشه كلاس اول راهنمايي هست ..باورم نميشه اين تاپيك رو يازده سال پيش باز كرديم 😊

2731
سلام عزيزم من تقريبا دو سال بود به ني ني سايت سر نزده بودم . الان هم يك ايميل اومد از ني ني سايت يهو ...

سلام پریسان جون خوبی میشه درمورد جراحی کیسه صفراتم برای من توضیح بدی ممنونم 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2738
2706