2733
2734
عنوان

لک صورت

298 بازدید | 6 پست

سلام دوستان عزیزم 🤗🙋‍♀️

من چندین سال روی گونه ام دو تا لک بصورت خط بوجود اومده دقیقا روی گونه زیر چشم انگار که بریده شده لکه ش اینجوریه و کم‌کم پر رنگتر شده روی بینی ام هم باز یه خط لکه بوجود اومده 

خیلی ناراحتم افسردگی گرفتم نمیدونم چکار کنم تحت نظر دکتر هم بود اما لکه هام هنوووز هستن 

خواهشا راهنماییم کنید چکار کنم لکه ها برن پوستم در کل تیره هست اپا لکه ها تیرترن و این خیلی اذیتم‌میکنه😔😖

کمک دوستان گلممم🌸🌸😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عزیزم فصل تابستون زیاد پوستت دستکاری نکن چون اگه یکم بد ازش مراقبت کنی و آفتاب بخوره لکات بدتر می شه سعی کن فصل پاییز یا زمستون در صورت امکان یا برو لیزر و یا برو طب سنتی اسلامی 

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.

ایتکک جان 

خیلی بدم میاد از لک هام تحملشون واسم سخته من بیشتر موقع ها تو خونه ام چون توی خونه ام گفتم دوستان چی استفاده کردن و پیشنهاد میدن  و منم در کل پوستم خشکه تابستون و زمستون یه جوره 🌸مرسی از راهنماییت