2752
2734
عنوان

ناهار فردا ظهر رو درست کردم 😂📸

| مشاهده متن کامل بحث + 1763 بازدید | 77 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به به  نوش جونتون .ان شاالله بعد عمل سریع سر پا شی و اذیت نشی

الهی خداکنه بعدش ی نینی گیرم بیاد🥺

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
واییی نوش جونت. عاشقشم. بچگی مادرم درست میکرد نمیخوردم. نعمت زوالی میکردم حالا دیگه رنگشو نمیبینم 😂 ...

عزیزم 😂😂درست کن. خو

انشالله عملت هم ساده و بی دردسر بگذره و سلامتیتو سریع بازیابی کنی 

ممنون عزیزم انشالله 

نه عزیزم 😂 فردا میخاد نوبت بده تازه مشخص نیس چ. روزی عمل کنم

اها اوکی نگرانم کردی... گفتم این همه راه میره دکتر بفهمه چیزی خورده عملش کنسل میشه😁.انشالله به سلامتی خوب پیش بر

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
نوش جان عملت هم بسلامتی انشاالله دلمه هات چقدر قشنگ و مرتب چیدی مال من اینقدر شلخته میشه که نگو🤣 ...

ممنون گلم

کلا برای اشپزی خییلی وقت و حوصله میزارم 

ابپز نکردم فقط اب جوش ریختم روش و در اوردم از اب

خیلی دوست دارم ولی مامانم هی میگه برگاش باید درشت تر بشه تا درست کنم

اره برا منم کوچیک بودن ریز شد 

اها اوکی نگرانم کردی... گفتم این همه راه میره دکتر بفهمه چیزی خورده عملش کنسل میشه😁.انشالله به سلام ...

ممنون عزیزم  انشالله 

دل تو دلم نیس🥺