2733
2734
عنوان

ب یک عدد بی بی چک + نیازمیندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر بی بی مثبت میخوای اول باید یک خانم باردار پیدا کنی 

کسی رو نمیشناسم😣😣

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
2728

بچه ها کمک کنید وگرنه حالا حالا ها همینجوری خونه بابام باید بشینم

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
2738
برای کدوم سمت هستید؟.

غرب،فردا ميام سمت صادقيه ميتونى بياى ازم بگيرى

و اينكه جريان چيه شر نشه؟😁

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها شوهرم ماشین ب نام باباش کرده حالا پدر شوهرم واسه پول دادن بامبول در میاره.

این هفته دارن میان تهران ماهم یه برنامه چیندیم ک بگیم باید زود عروسی بگیریم

غرب،فردا ميام سمت صادقيه ميتونى بياى ازم بگيرى و اينكه جريان چيه شر نشه؟😁

اره ساعت چند؟؟

اره ساعت چند؟؟

صبح،فقط بگو جريان چيه عزيزم درد سر نشه

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
بعدا پشت سرت کلی حرف در میارن که تو عقد باردارشده

اینقدر تو این وضع دارم اذیت میشم ک اصلا برام مهم نیس.

ما پول رو بگیریم وقتی ببینن خبری از بچه نیس خودشون میفهمن

صبح،فقط بگو جريان چيه عزيزم درد سر نشه

چندتا پست بالا تر گفتم عزیزم

2706