2737
2739
عنوان

ب یک عدد بی بی چک + نیازمیندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 37 پست

عزيزم الكى كه نيست با يه بيبى چك حل شه ميبرنت آزمايش و سونو

بعدم وايسا عكس بيبى چك رو برا بفرستم،كهنه شده و تابلوئه به نظرم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

با مداد قرمز بکش حله چندتا بخر امتحان کن 

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم الكى كه نيست با يه بيبى چك حل شه ميبرنت آزمايش و سونو بعدم وايسا عكس بيبى چك رو برا بفرستم،كه ...

یه تیری تو تاریکیه بعدم فور نکنم ببرن 

چون برنامه چیدیم ک خیلی قشنگ اجرا میشه

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
یه تیری تو تاریکیه بعدم فور نکنم ببرن  چون برنامه چیدیم ک خیلی قشنگ اجرا میشه

عكس بيبي رو ببين

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2731
اگر بی بی مثبت میخوای اول باید یک خانم باردار پیدا کنی 

البته زیر بیست هفته بعدش دیگه نشون نمیده

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
عكس بيبي رو ببين

خوبه

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
بچه ها شوهرم ماشین ب نام باباش کرده حالا پدر شوهرم واسه پول دادن بامبول در میاره. این هفته دارن میا ...

خانوم نکن اینکارو 

بعداً پشتت حرف درمیارن 

به حق چیزای ندیده 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

یه بی بی بگیر به شوهرت بگو چک کنه خیلی وقتها  با ادرار مردها بی بی چک مثبت میشه 

ولی این کار رو نکنید به نظرم دردسر زیاد داره

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
2740