2737
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 127264 بازدید | 2986 پست
حالا بنظرتون چکار کنم.؟ شما که طبیعی باردار شدین درسته؟ 

اره عزیزم درسته سقط داشتی؟؟؟

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
اره عزیزم درسته سقط داشتی؟؟؟

نه من دوتا میکرو ناموفق داشتم

شوهرم خیلی ضعیفه. خودمم یکم مشکل انعقادی دارم. باید آسپرین و هپارین مصرف کنم طبق آزمایشات ایمنی. نمیدونم برم رویان دوباره یا ابن سینا

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من دوتا میکرو ناموفق داشتم شوهرم خیلی ضعیفه. خودمم یکم مشکل انعقادی دارم. باید آسپرین و هپارین م ...

گلم من تجربه میکرو ندارم .اگ مریض دکتر عارفی بودین میتونستم ببرمت تو گروه مریضاش که میکرویی هستن

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2731
ا کددم مرکز ازمایش داد اهواز ؟ گفتین نرگس ؟

من خودمم اهوازم  فقط ابن سینا معتبره

ا کددم مرکز ازمایش داد اهواز ؟ گفتین نرگس ؟

آره اونجا کاریوتایپ و dfi دادیم. آزمایشات ایمنی انعقادی هم دکتر مطوریان دادم 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
عزیزم درخواست دوستی میدم پیام بده

عزيزم  ميخواستم

لطفا منو تو گروه سقط مكرر تل ادد كني

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2740

دکترش جنتی بود توی ابن سینا ...و همون ابن سینا هم ازمایشاشو داد 

زهرا جون و سانی جون در همین تاپیک که اسماشون دقیقا خاطرم نیست خیلی راهنمایی خوبی کردن .

جنتی به همسرم 10 تا سینال اف داده بود هر 5 روز یکبار زد و قرص ول من ...همین 

ولی خودم براش ویتامین ای و سی گرفتم هر روز خورد ...بیشتر میوه و گوجه بهش دادم با شیرموز و چهار مغز ...و هر روز یکی دوبار یخ گذاشت هربار یکربع نیم ساعت و تخلیه هر یک شب در میون که خیلی مهمه 

دی اف ای از 60 رسید به 8 ....تحرکش گرید آ همون صفر و گرید ب از 20 شده 25 که خیلی فرقی نکرده و مورفو که 5 و 4 بود توی دوبار ازمایشی که پشت هم داده بود الان شده 3

الهی توکل به تو 

حالا که نرمال شده حتماااا باید هر شب یا یک شب در میون تخلیه داشته باشه تا باز بالا نره این رو توی گروه ابن سینا بیماران عارفی بچه ها بهم گفتن 

دسشویی هم که میرن باید اب سرد بگیرن .و حموم داغ و گرم نکنه ..اب ولرم و خنک باشه 

الهی توکل به تو 

احساس میکنم دی اف ای بالای همسر من بخاطر گرمای بیضه ها بود چون همیشه شلوار لی میپوشه و اینکه تخلیه کم داشت فقط تو روزهای تخمکگذاریم اونم بعضی روزهاش....و تقویت با میوه و انتی اکسیدان ها چون خیلی کم میوه میخوره 

و البته دوسه ماه هم شدیداااا استرس داشت بخاطر تصادف خواهرش اینا و مشکلات بعدش

الهی توکل به تو 

نه .فقط یکبار ای یو ای ناموفق داشتم .و البته 11 سال پیش ماه اولی که اقدام کردیم باردار شدم که زود سقط شد و دیگه نشدم 

برای گرمای بیضه ها حتما هر روز روزی یک الی دوبار کیسه ی یخ بذارن روی بیضه ها ..و توی دسشویی هم اب سرد بگیرن و حموم هم اب ولرم 

سونا و جکوزی هم نرن اصلا

الهی توکل به تو 
2706