2733
2739
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126543 بازدید | 2986 پست
سلام عزيز دلم خوبي من ميخواستم بهتون بگم اگه خودمون سه چهارتايي هستيم كه اين يك سال با هميم و همو م ...

عکس اگه وضعیت میذاری که میتونی مخفی کنی برا پروفایلت هم شماره اونا که نمیشناسی ذخیره نکن و تنظیمش کن مخاطبات ببینن ولی بیا

تورو خدا به من اطلاع بده من منتظرم ببينم به شما چي ميگه  كاش ازمايش رويانتون جديد بود كه ديگه ...

عزیزم آزمایش قبلی شوهرم دقیقا واسه دوماه پیشه...حالا این هفته میرم پیش جنتی حتما میام خبر میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام خانوما  حواستون به زندگی تون باشه . من سر این کروموزوم اسپرم زندگی مو از دست دادم. تمام م ...

عزیزم تو مقالاتی که خوندین تا چه عددی برای دی اف ای  رو طبیعی میدونه که بچه دچار بیماری نشه؟

من دوبار تو رویان انتقال دادم که هر دوبار فیریزی بود و خیلی دیر ضخامت اندومترم رفت بالا بار دوم مثل ...

عزیزم میشه بگی چه شیافی واسه اندومترمیدن؟اصولا یا قرص استرادیول میدن یا ژل استرادیول

عزیزم میشه بگی چه شیافی واسه اندومترمیدن؟اصولا یا قرص استرادیول میدن یا ژل استرادیول

قرص استرادیول میدن کم کم تعداد قرص رو بالا میبرن واسه من خیلی دیر بالا رفت ولی تو بیمارستان یاس بجز قرص یه شیاف هم دادن اسمش دقیق یادم نیس همون موقع اونو گرون هم خریدم ولی خیلی زود ضخامت تندومتر رو بالا برد

2740
کاش میشد بی خیال شدی.شدیم کسی که تو دریا داره غرق میشه و شنا بلد نیست و فقط دست و پا میزنه بیخیال هم ...

الما جون خیلی ناراحت شدم همش میگفتم این بار نتیجه میگیری خیلی سخته واقعا متاسفم.

عزیزم میشه منو هم تو گروه تل گرام ببری؟

عزیزم درخواست دوستی میدم پیام بده

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
گلم ابن سینا بره حتما نزدیکی ی روز در میون داسته باشین 

عزیزم شوهرم رفت ابن سینا dfiداد. دفه قبل که تو اهواز آز داد 65بودش الان بعد کلی دارو خیلی گرون و تقویتی رفت ابن سینا آزمایش داد امروز جوابش اومد شده 10درصذ.نظرتون چیه؟ خطا که نداره درسته؟ 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
عزیزم شوهرم رفت ابن سینا dfiداد. دفه قبل که تو اهواز آز داد 65بودش الان بعد کلی دارو خیلی گرون و تقو ...

نه ابن سینا معتبره ..خیلیم عالی

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
نه ابن سینا معتبره ..خیلیم عالی

حالا بنظرتون چکار کنم.؟ شما که طبیعی باردار شدین درسته؟ 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست)