2733
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126529 بازدید | 2986 پست

به نظر من dfiبايد حتما زير بيست باشه

اگه بين 20و ٢٥خوب بود من سه بار سقط نميكردم😢

الان دليل ناراحتياتون را نميفهمم

جنتي داروهاش روي همه جواب داده من از هركي ميپرسم بعد امپول ها dfi خيلي اومده پايين

اما بايد بلافاصله بعد داروها ميكرو كرد

وقتي dfiنرمال باشه دليلي براي سقط و مريضي بچه نيست

خيال بد نكنيم

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم

دوستان من همسرم dfi بالا بود که خداروشکر بعد یک ماه نرمال شده

منتها دکتر گفت یکم عفونت داره و بهش انتی بیوتیک داد

و قرص ملوکسیکام

من تو نت سرچ کردم‌این قرض ضدالتهاب و درد هستم ، متوجه نشدم چرا این رو براش داده! کسی این قرص رو میشناسه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلتو و فکرتو بد راه نده دیگه ی کاریه که شروع کردی من بودم تا اخر میرفتم ما چیزی واسه از دست دادن ندا ...

خیلی دلم چرک شد مخصوصا که امروز یه بچه مریض عقب افتاده دیدم خیلی ناراحتم کاش اصلا نمیخوندم

انتقال میدم ولی سخت نمی‌گیرم مثلا استراحت مطلق و ازین حرفا 

آنچنان هم دعا نمیکنم فقط میگم هرچی خیره و بچه سالم

عزیزم شما تو رویان میکرو انجام دادی؟امسال تقریبا هرکسی رو که میشناختم تو رویان انجام داده جوابش مثبت ...

اونایی که جوابشون مثبت شده مشکل dfi هم داشتن یا مشکلشون چیزی دیگه بوده؟

2728
دوستان من همسرم dfi بالا بود که خداروشکر بعد یک ماه نرمال شده منتها دکتر گفت یکم عفونت داره و بهش ا ...

چند بود و چی خورد و چند شد😑

نمیدونم چیه 

دکتر عباسی یه دوره برا شوهرم کتوتیفن نوشت که برا سرماخوردگی بود

چند بود و چی خورد و چند شد😑 نمیدونم چیه  دکتر عباسی یه دوره برا شوهرم کتوتیفن نوشت که برا سر ...

اره کتوتیفن هم نوشته

منتها این ملوکسی کام من سرچ کردم نوشته ضدالتهاب و درد ، از خانواده دیکلوفناکه ظاهرا ، یکم عجیب بود برام

Dfi ۲۰ بود الان شده ۸ 

امپول سینال اف و قرص سلنیوم خورده بود

2738
خوب مگه نگفته که همزمان با الفا هیچ قرص دیگه ای مصرف نشه 

اخه چیکار کنم میترسم یک ماه دیگه دوباره ازمایش بده پایین نیومده باشه منم وضعییت تخمکام داره خراب میشه باید سریعتر فکر چاره باشم😔😔

اونایی که جوابشون مثبت شده مشکل dfi هم داشتن یا مشکلشون چیزی دیگه بوده؟

تو رویان کلا به  dfi زیاد توجه نمیکنن دکتر حبیبی هم که تو رویان این ازمایش رو مینویسه داره کاره تحقیقاتی انجام میده

اراسته و جنتي داروهاشون مثل همه بچه ها

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2706