2733
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 127033 بازدید | 2986 پست
استارتر شما از ازمايش اسپرم سر در مياري؟

بله كاملا

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازم خیلی خوبه برای همسر شما دکتر خودش چی داده بود

ويتامين اي و سي فقط

يه دوره هم پروفرتيل

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
تا اونجایی که من خوندم اصولا میکرو خیلی جالب نیست .دیگه اسپرم یه مشکلی داشته که کار به میکرو رسیده. ...

ماکه با دوبار میکرو هم جواب نگرفتیم یعنی اگه اسپرم سالم نباشه میکرو هم جواب نمیده و چندتا دوستای دیگمون هم همینطور

البته ما باروش پیکسی میخوایم انجام بدیم که میگن اسپرم با DNA  سالم جدا میکنه 

چیزی درباره این روش میدونید؟

2742
سلام خانوما  حواستون به زندگی تون باشه . من سر این کروموزوم اسپرم زندگی مو از دست دادم. تمام م ...

وای خیلی ناراحت شدم آخه من جنین فریز دارم و میخوام انتقال بدم با روش پیکسی اسپرم جدا شده

میشه در مورد این روش توضیح بدی ؟

خدا کمک کنه که بچه سالم به دنیا بیاد

تا اونجایی که من خوندم اصولا میکرو خیلی جالب نیست .دیگه اسپرم یه مشکلی داشته که کار به میکرو رسیده. ...

شما که اطلاعاتت بیشتر هست و این همه مقاله خارجی خوندی.راه درمان دی اف ای چیه و چکار کنیم که بعد از اتمام داروها دوباره برنگرده ؟؟؟

الهی توکل به تو 
وای خیلی ناراحت شدم آخه من جنین فریز دارم و میخوام انتقال بدم با روش پیکسی اسپرم جدا شده میشه در مو ...

عزیزم شما تو رویان میکرو انجام دادی؟امسال تقریبا هرکسی رو که میشناختم تو رویان انجام داده جوابش مثبت شده...مثل اینکه دوبار جنین انتقال میدن یه جنین ۳روزه ودو روز بد جنین ۵روزه.بخاطر همین هرکسی با این روش انتقال داده نتیجه مبت بوده.

2740

بچه ها ی مشاور طب اسلامی  هم همین حرفای این خانمو بهم زد گفت  مشکل ژنوم اسپرم از قدیم هم بوده و مناسفانه بچه ها دور از جون بچه های ما بیماری.....میگرفنن حتی تو همون کودکی و حتما باید بیاد پایین  و بعد بارداری صورت بگیره یعنی اینجوری به من میگفت که ناراحت از دست دادن بچت نباش چون معلوم نبود چی بشه .....منم موافقم تا پایین نیومده ای وی ا اف نشه بهتره و به قول دوستمون کورتاژ ی بچه مرده مثل پارسال من خیلی ناراحت کننده اس البته دور از جون همه ...هر چند که خواست خدا بالاتر از همه این حرفاس به نظر من خدا بخواد بده میده و سالمشو میده انشاء الله ولی بزاریم بیاد پایین که جای استرس و نگرانی نباشه ....دکترا که من زیر 30 و 25 خوبه 

عزیزم شما تو رویان میکرو انجام دادی؟امسال تقریبا هرکسی رو که میشناختم تو رویان انجام داده جوابش مثبت ...

جواب ازمایش اخر همسرتو گرفتی ...اونکه گفتی خود دکار دوباره میخواد ازش بگیره؟  

وای خیلی ناراحت شدم آخه من جنین فریز دارم و میخوام انتقال بدم با روش پیکسی اسپرم جدا شده میشه در مو ...

دلتو و فکرتو بد راه نده دیگه ی کاریه که شروع کردی من بودم تا اخر میرفتم ما چیزی واسه از دست دادن نداریم حالا اگه شروع نکرده بودی میگفتم نکن اما حالا که تا اینجا اوندی ادامه بده و بسپر به خدا ...منم 3 تاجنین فریز هنوز تو رویان داریم با اینکه اون اتفاق افتاد و میگفتم دیگه نمیرم دنبالش ولی بازم دستم به جایی نرسه میرم سراغشون 

جواب ازمایش اخر همسرتو گرفتی ...اونکه گفتی خود دکار دوباره میخواد ازش بگیره؟  

تو جواب اخری dfiشده بود ۳۸ دکتر گفت باید از لحاظ تانل هم بررسی بشه که تا الان جوابی بهمون نداده فعلا تا یک ماه دیگه هم قرص آلفا رو  داره باید بخوره...من میگم این یک ماه بریم پیش جنتی که همزمان داروهای اونم مصرف کنه

ی چیز دیگه بچه ها ...ی خانمی که خارج کشور بود  تو یجا خوندم میگفتکه اونجا بهشون اصلا به محض بارداری یا انگار برای ای وی افم  پروژسترون نمیدن میگن جنینی که باید بیفته باید بزاری بیفته نه اینکه جاشو محکم کرد و سخت تربشه 

2706