2733
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126544 بازدید | 2986 پست

بچه ها ی چیزی بهتون بگم اول اینکه اکثر سقطای هفته های  پایین مربوط به بی کیفتی تخمک یا اسپرمه یعنی یکی از اینا میلنگه و جنین سالم نیست ....و تو میکرو وقتی تخمکی اصلا جنین نشه و لقاحش  صورت نگیره مربوط به تخمکه ولی وقتی جنین میشه اما کیفیتش پایینه  یا اینکه به بلاست نمیرسه این مشکل  از اسپرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروز که رفتم رویان دکتر حبیبی دیدم گفتم سیکل میکرو شروع کردیم گفت نباید این کار رو میکردید کاش شروع نکنید تا dfi بیاد پایین و خیلی تعریف آلفا لیپوییک اسید رو داد و گفت نتیجه بخشه. ...البته شوهرم تقریبا دوماه میشه که میخوره خدا کمک کنه اثر بگذاره 

گفتم نمونه از بیضه چجوره....گفت تاثیر اثبات شده ای نداره بعضیا موافقن و بعضیا مخالفن 

2731
دیروز که رفتم رویان دکتر حبیبی دیدم گفتم سیکل میکرو شروع کردیم گفت نباید این کار رو میکردید کاش شروع ...

انشالله که قرص الفا اثر گذاشته و حسابی dfi اومده و پایین و کلی جنین خوب برات تشکیل میشه

انشالله که قرص الفا اثر گذاشته و حسابی dfi اومده و پایین و کلی جنین خوب برات تشکیل میشه

انشالله

راستی ازش پرسیدم جواب آزمایشی که گرفتید چند شده گفت تانل 21 گفت بالای 15 خوب نیس اصلا

البته ما قبل آزمایش آلفا لیپوییک رو میخورد دو سه هفته ای

2738
تو رویان قبلش چند بود ؟ بازم 21 خیلی خوب بوده 

تو رویان که تانل اندازه نمیگرفتن ولی dfi 46  بود ولی اصفهان که تانل داشت آزمایش تانلش یه بار 21 بوده یه بار 30

معمولا تانل برا ما هفت هشت واحد کمتر dfi  میشد مثلا موقعی dfi 28 شد تانلش 21 بود

تو رویان قبلش چند بود ؟ بازم 21 خیلی خوب بوده 

دوستان یه سوال؟ جنین بلاست یعنی 5 روز بعد پانکچر انتقال داری؟ مثلا فردا من تخمک کشی دارم اگه جنین به بلاست برسه چهارشنبه انتقال دارم یا سه شنبه؟؟؟راستی بعد تخمک کشی تهران میموندین با میرفتین؟میخوام فردا بعد عمل با اتوبوس برم شیراز ...

دوستان یه سوال؟ جنین بلاست یعنی 5 روز بعد پانکچر انتقال داری؟ مثلا فردا من تخمک کشی دارم اگه جنین به ...

اگه تخمکات زیاد باشن یا حتی بودن با 6 تا تخمک هم هایپر میشدن یکاری میگم بکن تا زود خوب بشی و بعد انتقال راحت باشی چون رویان هایپرم باشی انتقال میدن من شب پانکچر درد تخمدان شدید گرفتم تو برگمم نوشته بود هایپر وقتی درد داشتم ی شیاف  دیکلوفناک گزاشتم سریع معذرت میخوام شکمم کار کرد هم دردم دیگه رفت هم هایپریم خوب شد انا کسایی که روز انتقال اومدن با اینکه تخمکشونم زیاد نبود اما حال و روزشون خراب بود حتی بعد از مثبت شدن داشتن حالتای هایپری رو  و خیلی اذیت شدن پس حتما کاری کن تا انتقال مدام شکمت کار کنه اب و ملین تا میتونی بخور .......بلاست بشه انشاء الله روز چهارشنبه میشه انتقال