2737
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 127066 بازدید | 2986 پست
عزيزم همسرم انقدر ناراحته اين موضوع كه ميگه  اگه بخواي همين حالا اهدايي بگيريم چون خوب پي جي د ...

عزیز دلم شما سرم و انوکسا رو امتحان کردی ؟ببین همینجوری ک سقط نمیشه قطعا ی مشکلی هست ..اگ دوست داری پی وی پیام بده بیا گروه سقط مکرر ..اونجا خیلیا مثل ما هستن. الانم با دارو خیلیاشون باردارن..شما ک طبیعی باردار میشی قطعا نمیشه گفت مشکل از اسپرمه ک بخوای اهدایی بگیری...ماها ک سقط داریم باید با دارو پیش بریم

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم شما سرم و انوکسا رو امتحان کردی ؟ببین همینجوری ک سقط نمیشه قطعا ی مشکلی هست ..اگ دوست داری ...

نه عزيزم امتحان نكردم

فقط دكتر همسرم بهش گفته ،چون سقط ها هفته هاي خيلي پايين  اتفاق ميوفته

احتمالا مشكل ژنتيك باشه

هنوز كاريوتايپ ندادم فردا ميرم ميدم انشالله.

با يه خانمي اشنا شدم مثل من بود سقط هاش

و كاريوتايپشون سالم بود

اما جنين ها مشكل ژنتيك داشتن و pgd كرده بود

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم

ميخوام برم يه دكتري كه تخصصش سقط مكرر

البته اگه بهم نوبت بده😞

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2742
نه عزيزم امتحان نكردم فقط دكتر همسرم بهش گفته ،چون سقط ها هفته هاي خيلي پايين  اتفاق ميوف ...

عزیز دلم تو گروه همه هفته ها پایین سقط کردن ولی الان خیلیاشون با دارو باردارن خیلیا هم بچه هاشون بدنیا اومدن ..من خودم 3تا بارداری بدون ساک داشتم...الان پیگیر درمانم . کاش اینبار با دارو جلو میرفتی ..البته میتونی با میکرو جلو بری ولی مطمعنم شما هم مثل من و خیلیا از دوستای دیگمون تو گروه با دارو جواب میگیری

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..

ولي به نظرم dfiو تانل همسرم هم بي تاثير نيست

تو سقط هام

چون تقريبا مثل سحري 67

همسر سحر 67

dfi25 مال شوهر من 21

و تانل هردو ١٤

و براي اون با وجود اينكه خودش مشكل نداره فقط يه جنين تشكيل شده

نميدونم قبلا سقط داشته يا نه

ايشالله كه همون يكي هم بگيره🙏🏻🤲🏻

عزیز دلم تو گروه همه هفته ها پایین سقط کردن ولی الان خیلیاشون با دارو باردارن خیلیا هم بچه هاشون بدن ...

عزيزم دكتره سقط شما كيه؟

زود نوبت ميده؟؟؟

ميشه ازش نوبت گرفت؟؟؟

ميخوام برم يه دكتري كه تخصصش سقط مكرر البته اگه بهم نوبت بده😞

عزیزم اگ خواستی بیا تو گروه بچه ها اونجا راهنماییت میکنن...ازمایشاتو بزار بهت میگن چه داروهایی لازم داری..منم مثل شما خیلی نا امید بودم ولی رفتم اونجا خیلی امید وار شدم

2740

من عزمايش هامو گذاشتم تو گروه سقط مكرر تورك انا

اونجارو ميگي؟؟؟

عزيزم دكتره سقط شما كيه؟ زود نوبت ميده؟؟؟ ميشه ازش نوبت گرفت؟؟؟

من قبلا پیش رزاقی میرفتم ..بعد ک اون رفت پیش سهیلا عارفی میرم ..گروهم همه مریضای همین دوتا دکترن..دی اف. ای مهم هست ولی برای شما خیلی کمه با ی دوره دارو درمان میشه ..

من عزمايش هامو گذاشتم تو گروه سقط مكرر تورك انا اونجارو ميگي؟؟؟

نه عزیزم گروه تورک همه میکرویی هستن.ما گروهمون تلگرامه و همه سقط هستن .

من عزمايش هامو گذاشتم تو گروه سقط مكرر تورك انا اونجارو ميگي؟؟؟

تاپیک از سقط مکرر پیگیری تا درمان و برو سری بزن ک تلگ رام زدن ..

عزيزم ببخشيد 

الان پيش دكترتون نوبت بگيرم

كي بهم نوبت ميده

عزيزم ببخشيد  الان پيش دكترتون نوبت بگيرم كي بهم نوبت ميده

الان زنگ بزنی بعد از عید نوبت میده

الان زنگ بزنی بعد از عید نوبت میده

عزيزم خواهش ميكنم

شماره مطبش را بذار زنگ بزنم ببينم كي نوبت ميده

2706