2733
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 127705 بازدید | 2986 پست
پنج و نیم  عمل و انتقال حدود ۶۰۰ داروها و پزشک ولی هر کسی شوهرش مشکل داره میکرو میکنه هزینش فرق ...

اره ميدونم

نميدونم اما كلانتر گفت ميكرو نه ivfكن

دكتر شركت دوشنبه ها و سه شنبه ها الزهراست

ببينم موفق ميشم برم اونجا

تو نت نوشته بود خيلي سخته و قبول نميكنه 😞

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
اپكا چه نوع ازمايشيه چي بگم من اصلا به اين تجارت درمان ناباروري اعتمادي ندارم ولي هيچ چاره ديگه اي ...

واقعا همینجوره. مرکز ناباروری نوین که تا dfi 30 رو نرمال میدونه بااینکه من دوبار سقط داشتم اصلا اهمیتی نمیدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان درمان طب سنتی رو dfi تاثیر میذاره؟ شما این راهو امتحان نکردین؟ آخه یه دکتر طب سنتی بما گفت اس ...

من همسرم يه بار حجامت كرد

كه هيچ تاثيري نداشت

يه بارم داروي گياهي خورد كه تعداد شد 300/000/000

تحركم كه هميشه خوب بوده،خوب بود

اما مرفو كه مشكل داشت هيچ تغييري نكرد و همون دو موند

جز اينا از لحاظ طب سنتي كاري نكرديم

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2731
واقعا همینجوره. مرکز ناباروری نوین که تا dfi 30 رو نرمال میدونه بااینکه من دوبار سقط داشتم اصلا اهمی ...

خب همون ديگه

اگه از  رنج نرمال دي اف اي بالاتره چرا بايد اين كارو برامون انجام بدن 

دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
من همسرم يه بار حجامت كرد كه هيچ تاثيري نداشت يه بارم داروي گياهي خورد كه تعداد شد 300/000/000 تح ...

300میلیون خیلی زیاد نیس؟ یه دکتری میگفت بیشتر از80میلیون اسپرم خیلی غلیظ میشه و خوب نیس.. 

این دکتر سنتی ک به ما گفت تو سه ماه نتیجه میگیریم.. حالا اگه تاثیری داشت میام میگم اینجا.  

امیدوارم ک تاثیر داشته باشه

واقعا دیگه خسته شدم از دکترای بی وجدان ک دلشون برا مریضاشون نمیسوزه

300میلیون خیلی زیاد نیس؟ یه دکتری میگفت بیشتر از80میلیون اسپرم خیلی غلیظ میشه و خوب نیس..  این ...

انشالله

چه چيزهايي بهتون داده كه استفاده كنيد

بچه من فقط یه جنین برام تو میکرو تشکیل شد خیلی ناراحتم

عزيزم اصلا ناراحت نباش توكل به خدا 

گفتن اون جنينت خوبه؟

اگه بلاست بشه

ايشالله حتما ميگيره

نه بلاست نیست معمولیه گفتن خوبه حالا نمیدونم ولی یکی خیلی کمه 

ايشالله كه خوبه و ميمونه كلي كيفشو ميكني

چرا بلاست نكردي

به احمدي ميگفتي ميخوام بلاست كنم 

پنج سلولي انگار بهتر از دو سه سلولي

2706