2752
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 127705 بازدید | 2986 پست
عزیزم منم امروز عمل تخمک گیری داشتم. هفت تا تخمک بیشتر نداشتم برام دعا کنید

سحر جون راستي شما عدد آپكاتون چند بود؟؟؟

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
سحر جون راستي شما عدد آپكاتون چند بود؟؟؟

عزیزم آپکا جدید ندادم واسه همین میخوام جنین ها رو فریز کنم بعد اگر آپکا مشکل داشت دوباره لنفو کنم بعد انتقال بذم. من پارسال لنفو کرذم ولی اعتبارش ده یازده ماه بیشتر نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم امروز عمل تخمک گیری داشتم. هفت تا تخمک بیشتر نداشتم برام دعا کنید

به سلامتی مهم اینه که یه دونش بگیره

کجا میکرو میکنی؟از بیضه نمونه میگیرن؟آخرین dfi شوهرتون چند بود

عزیزم آپکا جدید ندادم واسه همین میخوام جنین ها رو فریز کنم بعد اگر آپکا مشکل داشت دوباره لنفو کنم بع ...

خوب اونموقع عددش چند بود؟؟؟

من ميخواستم برم پيش كلانتر ولي گفتي فقط احمدي ايت  ازمايشو مينويسه

گفتم پيش احمدي نوبت بگيرم

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2731
درد اصلا نداره. با اینکه دکتر احمدی دکترم بود برای همه دکتر اولیا پناه انجام داد

من عاشق دکتر اولیا پناهم میکرو دومم  که اصفهان بود کارای  انتقالم با اولیا پناه بود همش  ...سوادش خوبه ...موفق باشی 

من میکرو با زتا استفاده کردم که میگن اسپرم سالم جدا میکنن حالا نمیدونم راسته یا نه

من يه بار كه پيش كلانتر رفتم گفت ميكرو نياز نيست

ivfكن

كلا هزينتون چقدر شد با داروها و سونو ...،

من يه بار كه پيش كلانتر رفتم گفت ميكرو نياز نيست ivfكن كلا هزينتون چقدر شد با داروها و ...

پنج و نیم  عمل و انتقال حدود ۶۰۰ داروها و پزشک ولی هر کسی شوهرش مشکل داره میکرو میکنه هزینش فرقی نداره

2706