2733
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126544 بازدید | 2986 پست
به سلامتی گلم . ان شاء الله به سلامتی و دل خوش نی نی نازتو بغل کنی . شوهرتون رژیم خاصی هم رعایت کرد ...

خودم یکم سعی میکرد موادغذایی طبیعی و سبزیجات بهش بدم اماخییییلی هم رعایت نمیکرد ولی داروهاشو مرتب مصرف کرد و خداروشکر خوب شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان دلم گرفته . من گاهی به طلاق فکر میکنم . آخه چقدر باید منتظر بمونم 

نمیتونم جای شما نظر بدم چون درد انتظار سخته

منم یکسال ونیم ازدواج کردم ویکسال اقدامم ...همون اول راه متوجه شدم مشکل همسرمه ...خیییلی سخت بود خیلی...ولی به این عقیده دارم که اگر خدا بخاد منو مادر کنه توهمین زندگی منو مادر میکنه واگرم نخاد هیچوقت نمیکنه....چون معتقدم فقط دست خداست

اوایل من رفتم سونو هیچ مشکلی نداشتم ...اما ازبس به شوهرم گفتم من سالمم کاش سالم بودی ...باعث شد عفونت شدید بگیرم زخم دهانه رحم وفریز....خدازود حرفامو میشنوه...خخخخ

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2731
نمیتونم جای شما نظر بدم چون درد انتظار سخته منم یکسال ونیم ازدواج کردم ویکسال اقدامم ...همون اول را ...

خخخ عزیزم حق با شماست . من سر این قضیه اذیت شدم که چند سال از شوهرم میخواستم یه آزمایش ساده بده .البته تجویز پزشک بود و قبول نمیکرد تازه میگفت دکترا هیچی سرشون نمیشه  . با کلی ترفند بعد حدود 2 سال با مادرش صحبت کردم که تازه اون هم ازش خواست که آزمایش بده . بعد هم جراحی .. بعد شکست  دی ان ای . تو این فاصله من هم رحمم سرد شده . یه مورد اینکه اذیت میشم اینه که شوهرم دیر اومده زود هم میخواد بره. منظورم اینه دیر پیگیر درمان شد الان هم سریع میخواد که جواب بگیریم . 

خخخ عزیزم حق با شماست . من سر این قضیه اذیت شدم که چند سال از شوهرم میخواستم یه آزمایش ساده بده .الب ...

چی بگم والا ...گرفتاریها خیلی زیاد هست ...شوهرا کلا بدقلق هستن ...من روز اول شوهرم فهمیدمشکل داره گفت نمیام دکتردیگه...دیگه من خودمو زدم به مظلومیت تو بالکن نشستم تنهایی گریه کردم که مثلا من نمیدونم اون میشنوه وبهش گفتم مشکل ازتو هست اگر نیای من نمیمونم ...دیگه اومد...اما بزور میاد

مثلا من شیرازم میگم بریم دکترنصر تهران نمیاد

دی اف ای شما چند؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

[QUOTE=130531395]چی بگم والا ...گرفتاریها خیلی زیاد هست ...شوهرا کلا بدقلق هستن ...من روز اول شوهرم فهمیدمشکل داره گف ...[/QU

sdf: 40   -   scm: 44  که شکر خدا بعد یه مدت بارژیم و دارو یه مقدار کمتر شده اما تا نتیجه خیلی مونده . آخه خودم هم مشکلاتی برام پیش اومده

2738
دی اف آی شما چنده ؟

۳۶بود با رژیم یک ماهه شد ۲۶

دیگه نمیدونم آز نداده 

ششماهه نرفته دکتر

دی اف آی شما چنده ؟

Scmچیه؟

تاحالا میکرو نکردین؟من نه

منم بخاطراقدام عفونت شدید گرفتم دهانه رحمم زخم شد فریز کردم اما هنوزم بعدازیکماه خوب نشدم 

دوماهه اقدام نداشتم ....درگیر زخمم هستم

وگرنه قصد میکرو داشتم 

دقیقا شرایط ما رو دارید . با این کرونا هم کارامون باز عقب افتاده . رژیمتون چیا هست ؟

سبزیجات میوه جات ...حذف چربی

اما بااومدن کرونا رژیم بهم خورده نمیدونم چه بلایی سر اسپرم اومده خخخخ

مال ما تعداد ۶۰میلیون حرکت ۳۰مورفو یک 

۲۸سالمه یکسال اقدام ...شما چطور؟اگرتهران باشیددرمان راحتتره

Scmچیه؟ تاحالا میکرو نکردین؟من نه منم بخاطراقدام عفونت شدید گرفتم دهانه رحمم زخم شد فریز کردم اما ...

دقیقا نمیدونم چیه . فقط جلوش زده باید کمتر از 30 باشه . نه میکرو نکردم . میکرو خیلی با آی وی اف تفاوت داره ؟   

دقیقا نمیدونم چیه . فقط جلوش زده باید کمتر از 30 باشه . نه میکرو نکردم . میکرو خیلی با آی وی اف تفاو ...

یکیه ...ای وی اف دیگه نمیکنن اسمش ای وی اف ...وگرنه میکرومیکنن...ای وی اف اسپرم وتخمک کنارهم میذارن تالقاح انجام بشه 

میکرو خودشون دونه دونه اسپرم با سوزن مخصوص وارد تخمک میکنن تالقاح کنه

سبزیجات میوه جات ...حذف چربی اما بااومدن کرونا رژیم بهم خورده نمیدونم چه بلایی سر اسپرم اومده خخخخ ...

شنیدم حتی چربی هایی که تو پلاستیک هستند مضره . من چند وقته از کره محلی به جای روغن استفاده میکنم