2733
2734
عنوان

آزمایشهای تکمیلی ایمنی وانعقادی(+سی دی مارکر+کاریوتایپ)

| مشاهده متن کامل بحث + 2840 بازدید | 54 پست
شادی جان  کاریوتایپ هم داره؟ اون چندتا انعقادی ر که نداره شما کجاانجام دادی وچقدر هزینه ش شد؟

من هنوز فرصت نشده انجام بدم نرخش جاهای مختلف متفاوت ولی آزادن دوستم تهران اونارو انجام داد ۱تومن شدن اونایی که انتقال خون نداشت ژن های ترومبوفیلیا ولی من شهر خودمون پرسیدم حدود۵۰۰گفت

کاریوتایپ نداره انتقال خون آزادم هست به جز یه سری بیمارستان های محدود هزینشم حدود۲۵۰تا۳۰۰برا هرنفر زن و شوهر هردو میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لیست ازمایشا تو تاپیک سقط مکرر هست

نگاهشون کردم

ممنونم

دکتر برام نوشته

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2728

تاالآن با تحقیقاتی که انجام دادم،همه آزمایشهای ایمنی وانعقادی وژنتیک تو بیمارستان بقیه الله حدودابا۴۰۰ هزارتومان انجام میشه

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

فقط کسی می دونه دکترای ناباروری ،آزمایشهای بقیه الله ر قبول دارن یانه؟؟؟؟

هرکس اطلاع داره کمک کنه

انتقال خون کاریوتایپ نداشت،اما سی دی مارکرها  سرانجام میدن. بابیمه خدمات درمانی ۲۰ هزارتومن

تو بیمارستان بقیه الله با۱۷ هزارتومن،اگربیمه ت خدمات درمانی باشه کاریوتایپ ر انجام میدن .البته نسخه ت ر باید بیمه تاییدیه بگیری

2738

بقیه الله فقط سی دی مارکر ها ر انجام نمیده

امابقیه ایمنی وانعقادی و ژنتیک به صورت کامل تو بیمارستان بقیه الله انجام میشه.هزینه ش هم کم میفته با بیمه خدمات درمانی

بقیه الله فقط سی دی مارکر ها ر انجام نمیده امابقیه ایمنی وانعقادی و ژنتیک به صورت کامل تو بیمارستان ...

سهیلا جان من هنوز ازمایش های ژن های انعقادی انجام ندادم میدونی دقیق هزینش چقد میشه؟ 

من تو بیمارستان بقیه الله انجام دادمشون بادفترچه نیرو مسلح زیر ۳۰ هزارتومن شدن...همین هایی که علامت زدی و یسری دیگه

فقط فاکتور ۵که علامت نزدی۳۰۰ هزارتومن شد...گفتن تحت بیمه نیست.

انتقال خون هم خیلی هزینه ات کم میفته.بهت باتاکید میگم که بری انتقال خون ،آزمایشهات ر انجام بدی هم دقیقه هم هزینه جزیی میگیرن 

من تو بیمارستان بقیه الله انجام دادمشون بادفترچه نیرو مسلح زیر ۳۰ هزارتومن شدن...همین هایی که علامت ...

سلام عزیزم. خوبی؟ امیدوار تا حالا جواب گرفته باشی. دلم برات خیییلی تنگ شده.

آزمایشگاه مسعود هم طرف قرارداد نیروها مسلح هست. کلا هر دکتری یه سری آزمایشگاهها رو قبول داره

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
سلام عزیزم. خوبی؟ امیدوار تا حالا جواب گرفته باشی. دلم برات خیییلی تنگ شده. آزمایشگاه مسعود هم طرف ...

نه ماه جان،من هنووز مامان نشدم. وهنوزاندرخم یک کوچه ام!

خودت چطوری،فاطمه خانم چطوره ؟دیگه باید بچه دوم ر آورده باشین یادر سددش باشین نه؟

2706