2733
2739
عنوان

آزمایشهای تکمیلی ایمنی وانعقادی(+سی دی مارکر+کاریوتایپ)

| مشاهده متن کامل بحث + 2862 بازدید | 54 پست

بله همین ها.

می‌دونم استرس داری واعصابت خورده،منم میخواستم آزمایشها ربدم همینطور بودم اما این نیز بگذرد ،روزهای شادی در پیش رو داری به فضل خدا

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سهیلا جون الان تو چ مرحله ای نینی داری یا هنو تو اقدامی

من پانکچر کردم اما انتقال ندادم.

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم منم همین کارشمار کردم یعنی تا رسیدن نوبت دکترم،آزمایشها ر دادم یه متخصص زنان برام نوشت و ...

سلام عزیزم حالتون خوبه 🌺

من مشکل ناباروری دارم یک بار ای وی اف منفی و ۶ بار ای یو آی منفی داشتم

العان دوباره مراجعه کردم به پزشک

مشهد هستم و زیر نظر دکتر نزهت موسوی فر 

با اصرار زیادم آزمایش ایمنی انعقادی برام نوشتم

عزیزم من خواهرم مشکل لوپوس یا بیماری صدفی دارن

به همین خاطر خیلی نگرانم که شاید منم تا به حال این بیماری داشتم و به همین خاطر باردار نمی‌شدم

این لیست تورک انا چیه عزیزم میشه توضیح بدی درموردش؟

آزمایشم رو براتون میفرستم میشه اگه چیزی میدونید بگید لطفا🙏

خیلی خیلی ممنون میشم عزیزم

2728
سلام عزیزم حالتون خوبه 🌺 من مشکل ناباروری دارم یک بار ای وی اف منفی و ۶ بار ای یو آی منفی داشتم ا ...

سلام عزیزم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینجکشن-icsi-سال-94?page=32773

سلام عزیزم حالتون خوبه 🌺 من مشکل ناباروری دارم یک بار ای وی اف منفی و ۶ بار ای یو آی منفی داشتم ا ...

لطفاً تشریف بیارین تاپیک تورک آنا،از دوستان لیست آزمایشهای تکمیلی مربوط به ایمنی و انعقادی تورک آنا ر بگیرین بنده هرچی میگردم پیدا نمیکنم.

ان شاالله امسال ،سال مادرشدنتون باشه به فضل و رحمت خدا

لطفاً تشریف بیارین تاپیک تورک آنا،از دوستان لیست آزمایشهای تکمیلی مربوط به ایمنی و انعقادی تورک آنا ...

خیلی ممنونم سهیلا جان

لطف کردی عزیزم🌹

من توی یک تایپیک عکس فرستادم از ۳دقیقه گذشته میخوام پاکش کنم شما میدونید چطوری باید پاکش کمم عزیزم؟

خیلی ممنونم سهیلا جان لطف کردی عزیزم🌹 من توی یک تایپیک عکس فرستادم از ۳دقیقه گذشته میخوام پاکش ...

نه عزیزم نمی‌دونم.اما بنظرم بیشتر از یک دقیقه بگذره پاک نمیشه مگر اینکه از نی نی یار درخواست پاک کردنش ر داشته باشین

2740

❌❌❌❌❌سلام خانما اینجا کسی مشکلcdمارکر داره؟؟؟

من دوتا سقط کردم بعد اپکا پایین بود لنفو کردم و Anti tpo داشتم سرم زدم و دوتا جنین بلاست انتقال دادم منفی شد دکتر cdها را کامل برام نوشت دوتاش مشکل داره ماه دیگه انتقال دارم تراخدا بگید درمانش چیه طول میکشه،؟؟ دارو هست یا کاری باید بکنم؟؟؟؟اصلا درمان داره ؟؟

سیکلم کنسل میشه؟؟؟

[QUOTE=323272357]❌❌❌❌❌سلام خانما اینجا کسی مشکلcdمارکر داره؟؟؟ من دوتا سقط کردم بعد اپکا پایین بود لنفو کردم و Anti ...[/QUOT 

ماه قبل انتقال باید شروع به مصرف قرص پردنیزولون کنی،بعضی دکترها قبل انتقال سرم هم میدن بعضی بعدمثبت شدن سرم میدن