2733
2739
عنوان

لطفآ راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4385 بازدید | 36 پست
سلام من تو هفته 4 دو تا آمپول زدم بعد از درد و خونریزی پیروز که سونو دادم که ببینم چیزی مونده یا کامل دفع شده .دیدم من الان تو هفته 7 حاملگی هستم وو بچه 10میلی هست ولی 1/4 داخل ساک بخاطر خونریزی خون هست .دارم دیوونه می شم نمیدونم باید چیکار کنم الان من نمی تونم اصلا بچه دار بشم.لطفاً راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهتاب جان اختیار همه چیز با خودته اما خانومی وقتی خدا بهت این موهبتو داده سعی کن دوستش داشته باشی. خودش همه چیو درست می کنه. من 5 ماه پیش باردار شدم و چون در دوران عقد بودیم شوهرم خیلی اذیتم کرد دو ماه بعد بچه مرد و من کورتاژ کردم. الان که دو ماهه دارم اقدام می کنم می ترسم خدا قهرش گرفته باشه و دیگه نتونم. پس به خودش توکل کن
لباس نوزاد، کودک و تزئینات تولدها و مراسم شما www.hanavashop.com شماره تماس: 09195149322
مهتاب جان سلام.خیلی ها جریان بچه منو تو این سایت میدونن.من وقتی تو اوج مشکلات با همسرم و درگیری های دیگه که داشتم باردار شدم با همسرم فقط به یک چیز فکر میکردیم سقط.ما ناشکری کردیم اما خدا خواست و از این تصمیم صرف نظر کردیم.وقتی بچه دار شدیم خیلی از مشکلاتمون حل شد و پا قدم خوبی داشت.زندگیمون از اینرو به این رو شد.اما متاسفانه بنا به خیلی از حکمت های خدا که ما ازش بیخبریم خدا خیلی زود اونو ازمون گرفت.نمیگم قطعا به خاطر ناشکریمون بود اما بی تاثیر هم نبود.حالا میفهمیم که این هدیه چقدر گرانبها بود و ما قدرشو ندونستیم.باور کن جاش خیلی خالیه....پس خدا رو شاکر باش و از هدیش مراقبت کن
مثل آنکه شاهرگ احساسم را زده باشی ..بند نمی آید دوست داشتنت
2731
مهتاب جان وضعیت شما دقیقا مثل خواهر منه. اونو شوهرش از سقط منصرف کرد و تا ماهها خواهرم می گفت من حسی نسبت به بچه ندارم و همش کارش گریه بود اما..... الان جونش به جون بچش بنده و با اینکه 1.5 سال از درسش عقب موند الان میگه یه بچه کمه و باید لااقل دو تا داشت و همش میگه ن قبلا چجوری بدون بچم زندگی میکردم؟! تازه اینجور که پیداست نی نی تو از جاش هم تکون نمی خوره و مصمم تر از این حرفاس! قدرش رو بدون عزیزم