2726
عنوان

لطفآ راهنمایی کنید

4385 بازدید | 36 پست
با سلام من کاربر جدید هستم
من تاریخ آخرین پریودم 02/10/89 بود .دیروز رفتم آزمایش خون دادم BHCG>1000 بود یعنی حامله ام؟؟؟
من نمی خوام حامله بشم اصلاً موقعیتشو ندارم به شوهرم هم نگفتم چون اون هم نمی خواد .در ضمن از پیشگیری اورژانسی هم استفاده کردم لورنژسترل خوردم برا ی محکم کاری روزهای بعد هم چند تا HD خوردم ولی الان میبینم مثل اینکه حامله ام خیلی حالم بده می خوام سقط کنم چی کار کنم؟داروی گیاهی هست؟
لطفاً کمکم کنید منم مثل خواهر کوچیکتون
مهتاب جان شما 100% بارداری
در مورد سقط چیزی نمی دونم ولی قبل از اینکه تصمیمی بگیری خوب فکر کن و عجول نباش
من جزو اون دسته که می گن گناه داره یا خواست خدا بوده و ... نیستم ولی معتقدم برای همچین تصمیم مهمی باید همه جوانبو بررسی کنی...... هر وقت از تصمیمت مطمئن شدی با دکتر صحبت کن
Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه الان در حال اسباب کشی ام از طرفی هر روز تا 7 شب باید سر کار باشم انقدر قسط و بدهی داریم که نگو بعدم الان از نظر روحی اصلاً آمادگیشو ندارم کلاً چند وقته دچار افسردگی شدم نمی خوام با این اوضاع روحی بچه دار بشم .یکیو تو این دنیا بیاری که خودشم نمی خواد خیلی بار مسئولیتش زیاده .باید شرایط خوبیو بشه براش فراهم کرد
وقتی دیروز دیدم جوابو کل فکرم ریخته بهم .ممکنه ساک حاملگی باشه و اصلاً جنین نباشه؟ آخه من قرصه زده حاملگی خورده بودم.لطفآ کمک کنید
ای خدا حکمتتو شکر من بد بخت 13 ماهه بچه میخوامو و با فلاکت آمپول 18 هزارتومنی میخرم میزنم و هزارتا دوا درمون گرون تا فرجی بشه و از دست حرف و حدیث مادر شوهر جونم به لب اومده اون وقت نعمتتو به یکی میدی که به خاطر آمادگی روحی و اسباب کشی و چه میدونم قسط میخواد بچشو بندازه آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فردا وقت دکتر گرفتم ولی الان می خوام برم پیش دوستم که دکتر یک سونو برام بنویسه تا زودتر انجام بدم.جواب سونو چقدر طول می کشه آماده بشه؟
من الان سر کارم با این وضع ظلم در حق خودم و اون بچس.نمی دونم به خدا
عزیزم این نه ماه فرصت خوبیه که آمادگیشو به دست بیاری.بعد هم وقتی صورت نازشو دیدی به خودت لعنت میفرستی که همچین فکرایی در موردش کردی تو همین سایت بودن کسایی که همچین کارایی کرزدن و بعدش در آرزوی نی نی دار شدن هزار بار پشیمون شدن مطمینی اونجوری نمیشی؟؟؟؟؟؟؟
مهتاب جان یعنی چی امادگیشو ندارم دوستم حامله بود اسباب کشی کرد میدونی چقدر ادم منتظر بچن ناشکری نکن سقط به این راحتی ها نیست
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706