2733
2739
عنوان

لطفآ راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4385 بازدید | 36 پست
سقط سخته حتی یکماهه من 6 ماتهگی بچه هامو از دست دادم اوردمشون بیرون پدرم در اومد
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
سونو جواش همون موقع میدن
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهتاب فرشته کوچیکو نگه دار خدا قهرش میگیره
2731
دوستان بیایین یه کم درکش کنیم
نداشتن نی نی خیلی سخته اما بدون آمادگی هم نمیشه
اگه آمادگیشو نداشته باشی کلی استرس و اعصاب خوردی داری که برای نی نی هم مضره
حرف یکی 2 روز نیست حرف زندگی یه آدمه که باید درست پایه ریزی بشه
من خودم با کلی آمادگی و شور و شوق اقدام کردم ولی واقعا پدرم دراومده
تازه من کار نمی کنم و مشکل مادی ندارم
خدا رو هزار بار شکر می کنم به خاطر نی نی اما واقعا بچه بزرگ کردن آمادگی می خواد
فکر می کنم باید به تصمیم هم احترام بذاریم و به هم کمک کنیم
من با ایشون احساس همدردی می کنم همون طور که برای اون هایی که نی نی ندارن از ته دل دعا می کنم که خدا بهشون این نعمت رو بده
سلام
خیلی ناراحتم که همه فقط می گن بچه انگار اصلاً مادر مهم نیست.دیگه همه چی یعنی بچه ولی اول باید مادر سالمی باشی که بتونی یه بچه خوب و سالم بدنیا بیاری.که بعداً بهت نگه چرا منو بدنیا آوردی
سلام مهتاب جان.من باهات موافقم ودرکت میکنم.امیدوارم بتونی درست ترین تصمیم را بگیری.همین مشکل هم برای خواهر من به وجود اومده که نمیدونیم باید چه کار کنه آخه یه پسر هفت ماهه داره وکلی هم با شوهرش مشکل دارن. هر موقع من یا خودش موضوع سقط را مطرح میکنیم کلی مامانم با ما دعوا میکنه .انگار نمیخواد قبول کنه این بچه واقعا نمیتونه آینده جالبی داشته باشی.فقط از خدا میخوام کمک کنه بهترین ودرست ترین تصمیم را بگیریم.مواظب خودت باش
2740
سلام مهتاب جون خوب فکر کن سقط به این راحتی نیست بعدش کلی مشکلات روحی داری و عذاب وجدان من مطمئنم پشیمون میشی هیچکدوم از کارای خدا بی حکمت نیست خدا واسه بنده هاش بد و نمیخواد در ضمن سقط بزرگترین گناهه بنظر من ما حق نداریم زندگی رو از یه نفر دیگه بگیریم بخاطر ارامش خودمون مادر شدن زیباترین اتفاق زندگیه این لحظات زیبا رو از خودت و همسرت دریغ نکن
سلام
دیروز دکترم گفت این کارو برام انجام نمی ده .لطفاً راهنمایی کنید دکتری می شناسید که برام انجام بده و چی کار باید بکنم چون تا ضربان قلبی نداره می خوام اینکارو انجام بدم
لطفاً بهم بگید چون می ترسم خودم یه بلایی سر خودم بیارم
سلام مهتاب جان من مطلبت رو خوندم و بر خود واجب دونستم جریان خودمو بگم که پشیمون بشی از تصمیمت من دقیقا پارسال همین موقع بود که ناخواسته باردار شدم من هم مثل تو با صد تا مشکل فکری.وسط درس خوندنم بود و کلی بدهی تازه توی یه خونه قدیمیم با مادرشوهر مشترک زندگی میکنم هر چی فکر میکردم نمیتونستم بپذیرم کارم همش گریه بود درست وسط امتحانام .هر جا میرفتم قبول نمیکردن سقط کنن و همش نصیحت میشنیدم که گناه داره و....
با خودم میگفتم هیچکی منو درک نمیکنه وقتی میدیدم تو این سایت افرادچقدر از بچه دارشدن خوشحالن و من احساسی ندارم بدتر میشدم خیلی روحیم داغون بود شوهرم به تصمیم من اهمیت میداد ولی نگران بود بلایی سر خودم بیاد اگه سقط کنم .من هیچوقت بچه دوست نداشتم و مثل بقیه ارزوی مادر شدن نمیکردم حتی اگه اصلا هم بچهدار نمیشدم برام مهم نبود.خلاصه بگم بعد از کلی اینور و اونور رفتن یه جایی پیدا شد که به طور غیر قانونی سقط میکرد قرار بود آمپول بخرم و برم اونجا شب قبلش شوهرم بهم گفت خوب فکراتو بکن تا پشیمون نشی .حقیقتش فقط از خدا ترسیدم که اگه اینکارو کنم تو زندگیم بد ببینم.به هر حال از سقط کردن پشیمون شدم با وجود تمام مشکلاتم.الان دخترم 5 ماهشه و وقتی با خودم فکر میکنم میبینم چقدر احمق بودم که مشکلاتمو بزرگ میکردم.الان اون عشق منه و واقعا به زندگیمون معنا داده هر چند بدهی داریم جای بدی زندگی میکنیم شوهرم بیکاره و من نتونستم از درس خوندنم استفاده کنم اما هر وقت یادم میاد که قرار بود این بچمو از بین ببرم ناراحت میشم شوهرم هم همینطوره خواهش میکنم صرف نظر کن از تصمیمت.راستی بهت بگم اون موقع نصیحت هیچکس تو گوش من نمیرفت و همش میگفتم هیچکی منو درک نمیکنه. روز و شب کارم گریه بود اینا رو گفتم که بهت بگم من الان کاملا احساستو درک میکنم
2706