2737
2734
سلام الی جان من مشکل خاصی ندارم، خیلی دوس دارم ببینم بچه های همسن و ساله دختر من رفتارشون چه جوریه؟ مثلا دختر من خیلی لجباز و یه دندست. یعنی هر چی من و باباش میگیم اون برعکسش و انجام میده! پسر شما چطوره، حرف گوش کن و مطیع یا ... ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم متاسفانه این مشکل بیشتر بچه های امروزی است ودر متولدین آبان آن هم از نوع سال بزی بسیار بیشتر . پسر منهم لجباز و حرف گوش نکن هست البته من شاغلم و فکر می کنم این تاثیر مهد هم هست چون پسرم تا3- 4 سالگی خیلی بهتر بود البته مشکل من فراتر از یه دندگی اواست این بچه اصلا نشستن بلد نیست راه رفتن عادیش دویدن است و فقط موقع تماتشای کارتن نشستنش را می بینم
2728
آخ آخ! دختر من هم همینجوریه، یه لحظه آروم و قرار نداره. باز شما میتونی دلتو به این خوش کنی که پسرا معمولا شیطون و بازیگوشن، ولی من چی، دخترم از دیوار راست بالا میره! تازه با این همه انرژی که می سوزونه اصلا خوب غذا نمی خوره. نهارش و دست نخورده برمی گردونه خونه!
نه عزیزم به دختروپسر بودن نیست به سال بز بودنشون ربط داره مثل بز شیطونن البته بگم از هوش زیادشون هم هست چون تعریف نباشه پسرم بچه باهوشیه ولی درمورد غذاخوردنش مشکلی ندارم بعضی اوقات بدقلقی میکنه ولی من توجهی نمی کنم ووقتی طاقتش تموم میشه میشینه همون غذارو میخوره زیاداصرار بر موضوع نکن چون بچه هاخیلی باهوشن واز این به عنوان بهانه ای برای اذیت کردن مادر استفاده میکنن
وای خدای من
شرایط شما هم که مثل منه .
سلام
پسر من هم سال 82 به دنیا اومده .ولی دی ماه. کاملا بزغاله است . دیوونم کرده. اصلا یه لحظه اروم نیست. تو مدرسه معلمش وای وای وای .حتی یه لحظه هم ظاهرا قرار نیست اروم بگیره.هر چی دستش می رسه اول می ره تو دهنش . مدام مثل بزغاله ها مشغول ورجه وورجه و جویدن هم چیزه.اونقدر حرف می زنه که مغزم سوت می کشه .هر چی هم بهش می گم عکسش رو انجام می ده. در نهایت محبت هم که خواستمو بیان کنم باز هم کلک می زنه.برای نمونه اصلا به دستشویی نمیره .وقتی هم که ما بهش تذکر می دیم .می ره و الکی شیر آبو باز می کنه .چند دقیقه صبر میکنه و بعد خیلی حق به جانب میاد بیرون. من که عاصی شدم.تو رو خدا بگین چکار می کنین .چطور باهاشون رفتار می کنین که حرف شنوی داشته باشن؟
می گم هر چی دستش می رسه می جوه .باورتون نمی شه گلهای مصنوعیه تو خونه رو آرومکی تکه تکه می کنه و مدت طولانی تو دهنش می جوه .انگار آدامسه و من منفجر می شم.جلوی یقه هاش سیاه می شه یه روزه و همه لباساش سریع بعد از یه روز به شدت کثیفن .بسکه می خوره یقه هاشو.خیلی غذا می خوره.کوچولو که بود اونقدر می خورد که آخرش بالا می آورد.بازم بگم یا کافیه .باورتون شد پسر من یکی از زیباترین و خنده دار ترین معجزات خداوند بزرگه .بزرگتر شده ولی هر روز شر تر شده از قبل.
2740
هلن جان کلی خندیدم اتفاقا من هم باید به زور پسرمو بفرستم دستشویی غرمی زنه ولی کلل نمی زنه ولی امان از شب ادراریش من که دیگه خسته شدم دکترمی گه هیچ مشکلی نداره کنترل ادرار شبانه اش ضعیفه که اون هم درمان نداره وبه مرور خوب میشه ولی جویدنی درکار نیست یه مدت کوتاه به یقه اش گیر میداد وقتی کوچکتر بود ولی خوشبختانه این عادت از سرش پریده درکل پسر مهربونی هم هست خیلی مهربون
سلام پسر من متولد تیر 82 هست یعنی نیمه اول 82 وامسال کلاس اوله یه کلاس اولی باهوش ولی شیطون و پسر من هم عادتهای عجیب و غریب زیاد داره مثلا عاشق اینه که یه جای بدنش زخم بشه وروشو بکنه تا خون بیفته میگم مامان چرا این کارو میکنی میگه کیف داره هر از گاهی معذرت میخوام دست میکنه تو بینی انقدر تا انگشتش از تو کلش بیرون میزنه همیشه دستشوی اشو تا دقیقه 90 نگه میداره از خیابون رفتن بیزاره وترجیح میده ی تمام وقتشو تو خونه یا کارتن ببینه یا پلی استیشن بازی کنه وا ی ولی بسیار مهربون احساساتی ومرد خوااااااااااااااااااااااااااااانواده عاشقشم
سلام هلن جون و مژگان جون بابا هلن عجب پسر با نمکی داری. شاید چون داره دندون همیشگی درمیاره دوس داره همه چیو بجوه! دختر من هم یه مدت همه چیو می برد تو دهنش، عین این نی نی کوچولوها. چقدر هم من حرص می خوردم سر این قضیه. ولی خودش کم کم خوب شد. یه عادت بدی که این گل باقالی من داره اینه که غذا رو تو دهنش نگه میداره و میمکه! البته الان کمتر شده ولی قبلا هر لقمه اش و حدود 5 دقیقه میمکید بعد می جویدش! از دسشویی هم که دیگه نگم، همون قضیه دقیقه 90 و... راستی چرا هر کی میاد اینجا پسر داره؟! پس دخملا کجااااااااااااااان؟!
ماه خانم ظاهرا تنها دختردارما شماهستی عزیزم نگران نباش دختروپسرنداره قربونت راستی بچه ها من متوجه شدم که هرروز رفتارواخلاق پسرم درحال تغییره مثل بچه هایی که به سن بلوغ رسیدن کم کم حالتهاش داره تغییر میکنه انگار واقعا داره بزرگتر میشه ورفتار بزرگرهاروپیدامیکنه شماها در مورد بچه هاتون به چنین چیزی پی نبردین
آره پسر من هم یکم رفتارهاش تغییر کرده اعتماد به نفسش بیشتر شده وخجالتی نیست وقتی ازش سئوال میشه خیلی خوب جواب میده راستی پسر من یه مشکلی داره من کارمندم ومجبورم روزها یکساعت یعنی از ساعت یه ربع به یک تا دو پسرمو بگذارم خونه مامانم با انکه اونجا خیلی بهش محبت میکنن وخیلی دوستش دارن ولی از اونجا متنفره مدام به من میگه سر کار نرو یا برا من پرستار بگیر که مجبور نباشم برم خونه مامان بزرگ از خاله هاش مخصوصا از یکیشون متنفره امان از روزی که از بیرون بیاد واون خونه باشه اینقدر جیغ میکشه ودادو بیداد میکنه که طفلکی فرار رو برقرار ترجیح میده اونوقت من از خجالت میمیرم میدونم کار بدی میکنم ولی به خاطر اینکه از آبروریزی کم بشه مجبورم تنبیهش کنم ویا دعواش کنم دیگه خسته شدم شاید به خاطر همین کارهاش مجبور بشم کارم و توی تابستون که مدرسه ها تعطیلند رها کنم چون به هیچ قیمتی حاضر نیست بره خونه مامانم جای من بودید چکار میکردید
والا چی بگم دختر من خیلی دم دمی مزاج گاهی وقتها میشه یه آدم بزرگ به تمام معنا گاهی هم رفتارش خیلی بچه گانه ست. ولی خوب به طور کلی منم احساس می کنم که داره خانومتر میشه و گوش شیطون کر کمی عاقلتر. مثلا الان راحتتر از گذشته حرفام و قبول می کنه البته بعد از کمی مباحثه!
2706