2733
2734
عنوان

حس پوچ بودن لطف کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 19 پست

عزیزم به نظر من میتونی با بری باشگاه ،یا بادوستات قرار پیاده دوی روزانه بذاری...

اگه گواهینامه نداری بری بگیری که درآینده ان شاالله باوجود نی نی بدرت میخوره ودیگه نمیتونی بری دنبالش..

کلاس آرایشگری، آشپزی، سفره آرایی و... بنا به سلایق و علایقت میتونه به دردت بخوره...

ما "خودمـون" هستیم که به دیگران یاد میدیم چه رفتاری با ما داشته باشن...رفتار دیگران با ما تا حد زیادی بازتاب رفتار و اعمال خودمونه...

دوست عزيزم اگه شرايطشو داري هيچ وقت دير نيست

اگر هم نداري لازم نيست تحصيل دانشگاهي باشه دنبال استعدادت برو موسيقي نقاشي زبان اموزي .....حتي ورزشي مثل يوگا شنا دو كه هر سني ميشه شروع كرد و خيلي مفيده ميتوني به قهرماني برسي

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مدیتیشن ویوگا هم واسه رسیدن به آرامش روحی خوبن...

حتی میتونی همایشهای عمومی روانشناسی و مهارتهای زندگی واسه کسب اعتمادبنفس بیشتر، مهارتهای همسرداری و... دنبال و شرکت کنی...

ما "خودمـون" هستیم که به دیگران یاد میدیم چه رفتاری با ما داشته باشن...رفتار دیگران با ما تا حد زیادی بازتاب رفتار و اعمال خودمونه...

من اگر پول داشتم الان کلاس پیکرتراشی می رفتم

کلا محیط های هنری و فرهنگی برای رشد بهتره

ورزش و زبان و... بیشتر برای سرگرمیه و عامه پسندتره

تنها راهِ یافتنِ راهی به سوی شادمانی و نیکبختی این است که با خودمان در مورد مواردی که از اصول اخلاقی‌مان سر‌پیچی کرده‌ایم، صادق و روراست باشیم. چه چیزی باعث می‌شود که خیانت کنیم؟ یا در نوشیدن افراط کنیم؟ یا دست روی کسی بلند کنیم؟ اگر دلیل این کارها را دریابیم، می‌توانیم رفتارمان را عوض کنیم. اگر به فلسفه رواقی باور داشته باشیم، اصل این است که بدون درستکاری و وارستگی، شادمانی و خوشبختی ممکن نیست.