2737
2734
عنوان

هماتوم

207 بازدید | 4 پست

سلام بچه ها من یه هماتوم کوچیک دارم کنار جفتم هشت هفتمه و تاحالا بخاطر مشکلاتی ک پبش اومد دوبار سونو دادم حالا دکتر برا دو هفته دیگه سونو برای هماتوم و چهار هفته دیگه سونوی ان تی نوشته

از طرفی شنیدم ک هماتوم ممکنه تا بیست هفته هم بمونه دلم نمیخواد این سونو بدم دوست دارم بیشتر صبر کنم خواستم بدونم تو سونوی ان تی یا همون غربالگری اول هم هماتوم مشخص میشه؟؟

دوست عزیز شما یکم شرایطت با معمولی ها فرق داره پس بهتره زود به زود کنترل بشی پس به حرف دکترت گوش بده...توی ان تی هم از وضعیت هماتومت گفته میشه...دکترت بهت نگفته که باید کمتر فعالیت کنی؟

یه مامانه ۲۷ساله شادوشیطونم که سه تا زلزله ش دارن دیوونش میکنن😁😁😁😣😣😣😂😂😂😂😫😫😫                           الان دیگه یه مامانه ۳۱ساله ی افسرده و غمگین هستم که از همه چیز خسته شدم و به ته خط رسیدم ،دیگه با هیچ چیزی شاد نمیشم...کاش تموم میشدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست عزیز شما یکم شرایطت با معمولی ها فرق داره پس بهتره زود به زود کنترل بشی پس به حرف دکترت گوش بده ...

چرا گفته کاملا استراحت کنم منم همش دراز کشیدم فقط برای دستشویی نماز و غذا از جام بلند میشم ممنونم از راهنماییتون دعا کنید لطفا😔

2731
چرا گفته کاملا استراحت کنم منم همش دراز کشیدم فقط برای دستشویی نماز و غذا از جام بلند میشم ممنونم از ...

کارخوبی میکنی که رعایت میکنی.نگران نباش..انشاالله صحیح وسلامت نی نی خوشگلت رو بدنیا میاری...

یه مامانه ۲۷ساله شادوشیطونم که سه تا زلزله ش دارن دیوونش میکنن😁😁😁😣😣😣😂😂😂😂😫😫😫                           الان دیگه یه مامانه ۳۱ساله ی افسرده و غمگین هستم که از همه چیز خسته شدم و به ته خط رسیدم ،دیگه با هیچ چیزی شاد نمیشم...کاش تموم میشدم