2737
2734
عنوان

دلم یه اسم خوشگل دخترونه میخواد... چرا پیدا نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1548 بازدید | 104 پست

ممنون از تک تکتون بچه هااا. ببخشید جواب پست هاتونو نتونستم کامل بدم. ولی به همه اسامی که برام فرستادین فکز میکنم. بازم مررررسی  مهربونا 🤗😍

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

من عاشق اسمای با اصالت هستم که هیچ وقت نه مد هستن و نه از مد می افتن.

چون شعر کلاسیک دوست دارم دلم می خواد اگه دختردار شدم اسمش رو بذارم «نگار». چون خیلی خوش آوا و سنگینه. نمی شه جلف تلفذش کرد.

نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت

به غمزه مساله آموز صد مدرس شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسره.😁

آخی. ای جانمممم. 😅 فکر کردم توم درگیر اسم دختر بودی.  چون من ار همون اول حاملیگم گفتم اگر پسر بود میزارم محمد امین یا آرمان یا ایلیا.   ولی هرچی فکر میکردم اسم دختر خوشگل نمیاومد تو ذهنم.  حالا هنوز م  اندر خم یک کوچه ام 😆 

خدا حفظش کنه گل پسرتو. 

2728

از کسی نظر نخواه. مثل من نباش. منو نذاشتن اسمی که دوس دارمو بذارم. الانم رو دلم سنگینی میکنه. بدیش اینه که مادرم از همه بدتر بود. آخرشم یه اسمی گفت بذار که خوشم نمیومد و مجبوری گذاشتم دلش نشکنه.  بعد از شناسنامه گرفتن بهم گفت من خودم اسم بچه هامو گذاشتم از هیچکس نظر نخواستم چون برام مهم نبود. خواستم بگم چرا همش خونمو تو شیشه کرده بودی منو مجبور کردی مگه من حق نداشتم رو بچم اسم بذارم ولی دیگه دیدم دیره نگم بهتره.  اینو از من که تجربه دارم قبول کن و اسمی که انتخاب کردیو به هیچکس  نگو

دخترکــم! زیباترین هدیه خداـ ممنون که به من حس زیبای مادر بودن بخشیدی
از کسی نظر نخواه. مثل من نباش. منو نذاشتن اسمی که دوس دارمو بذارم. الانم رو دلم سنگینی میکنه. بدیش ا ...

چقدر بد

😔  میفهممت.  منم مامانم و بابام ازوقتی فهمیدن دختره خودشون یه اسمی به دلشون میشینه صداش میکنن. صداش میکنن یسنا. زنگ هم میزنه بهم اول میپرسه یسنا خوبه. 😄😅 اسم خوبیه. دوسش دارم. ولی فکر میکنم اسم های دیگه بهتر از یسنان. 

من خودم میخوام ماهک صداش کنم. همه مخالفن. شوهرمم میگه نه این چه اسمیه. نمیدونم چرا به دلم نشسته و همش ماهکم صداش میزنم و دیگه با اسم باهاش خو گرفتم.  کاشکی قسمت بشه همینو بزارم تا بعدن مثل تو پشیمون نشم. اسم دخترت چیه ؟ حالا بهش عادت کردی دیگه؟

2738
چقدر بد  😔  میفهممت.  منم مامانم و بابام ازوقتی فهمیدن دختره خودشون یه اسمی به دلشو ...

اسم دخترم سوگله بهش عادت کردم ولی دلم با اسمیه که خودم میخواستم. بازم میگم مهم خودتی. تویی که تو شکمت پرورشش میدی بعد به سختی زایمان میکنی و با خون،دل بزرگش میکنی حقته اسمشو خودت انتخاب کنی

دخترکــم! زیباترین هدیه خداـ ممنون که به من حس زیبای مادر بودن بخشیدی
2706