2752
2734
عنوان

بچه ها بياييد غذاهاى اقتصادى به هم آموزش بديم

| مشاهده متن کامل بحث + 2207 بازدید | 163 پست
خیلیا همینطوری شدن. ما هم ی فامیلمون ی کارگاه خیاطی داره همه رو اخراج کرده 4 نفر فقط نگه داشته خودش ...

خیلی اوضاع بدیه

خب اینهمه نیرو دارن از مشاغل میان بیرون

واقعا خرج زندگیشونو از کجا باید بیارن

من ب شوهرم میگفتم گفتم‌فک کن هر کدوم از این ۸۰ تا خرج ی خانواده رو میدن

حالا با تعطیلی این ی جا فقط ۸۰ نفر بی خرجو بی پول میمونن وای ب کل ایران

اخی عزیزم همه ناراضی ان یکیو بگو بگه وضع خوبه خود من ماهی سه تا مرغ میخریدم پنج شش کیلو بوقلمون ماه ...

وای دقیقا انگار اوضاع ما رو گفتی ما هم همین طور بودیم ولی الان نه

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کدوم از این غذا ها با ذائقه ی ما جور نیس😢😓

اخه امتحان نکردی که گلم 

همون دوپیازه رو امتحان کن واقعا باحاله

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2731

عدسی 

لوبیا

قارچ و سیب زمینی و پیاز و رب. همه سرخ کرده

بادمجون و کدو و سیب زمینی و گوجه 

سیب زمینی نگینی تو پلو دم بده و بخور. 

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩

یه غدای بسیار خوشمزه و تابستونی .دون انار ترش حتما ترش باشه و چنتا پیاز درسته و رب .اول پیاز داغ درست میکنیم بعد رب میزنیم بعد آب مییزبم و دون انار و چنتا پیاز درسته و پوست گرفته .میذاریم بپزه بعد تلیت میکنیم.بهش میگن آب پیازی  نمک و فلفل و زردچوبه هم میزنیم موقع پیازداغ.الانم ک فصل انار ترشه

....
پرچم چیه 😐

نون پنير خيار گوجه 😂😂

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
اخه امتحان نکردی که گلم  همون دوپیازه رو امتحان کن واقعا باحاله

عشق منه دوپیازه یعنی واقعا شیراز همه چیزش عشقه

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

دوستان اگه میگید مرغ گرون شده 

ما ب عنوان ی پرورش دهنده سرمون تو این کاره 

بگم بهتون ذرت سویا اصلی ترین ماده غذایی مرغه که قیمتش دوبرابر شده 

انتی بیوتیک واکسن قطره که باید هر ماه بدن دوبرابر شده 

اتفاقا مرغ نسبت ب گوشت و ماهی چندان گرون نیس 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
مرسی گلم تا حالا درست نکردم 

امتحان کن. خوشمزه میشه. با ترشی یا سبزی 

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
اخه امتحان نکردی که گلم  همون دوپیازه رو امتحان کن واقعا باحاله

یه سری دستور همین دو پیازه رو برا شوهرم خوندم گفت درست نکن دوست ندارم

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
نون پنير خيار گوجه 😂😂

وای اره😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دو پیازه چیه ؟

پياز داغ درست ميكني سيب زميني پخته شده و رنده شده رو بهش اضافه ميكني براي طعم بهتر كره و جعفري هم بزن 😊

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊