2737
2739
عنوان

بچه ها بياييد غذاهاى اقتصادى به هم آموزش بديم

| مشاهده متن کامل بحث + 2207 بازدید | 163 پست
خیلی اوضاع بدیه خب اینهمه نیرو دارن از مشاغل میان بیرون واقعا خرج زندگیشونو از کجا باید بیارن من ...

خب عزیزم همین میشه جرم و جنایت زیاد میشه. 

مردم تا کی میتونن قرض کنن بالاخره ی جایی میبرن

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟ ممنونم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از همه بیشتر من گفتم. از بس همیشه اینجور غذا میخوریم. پوف. 

کتلت سویا هم الان یادم اومد. 

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
2731
عزیرم منظور از فضولات اون داروهایی هس ک میدن مرغ بخوره که نیوکاسل نگیره سرمانخوره  تمام انتی ب ...

آره مرغ صنعتی خیلی ضرر داره .میگن سگ ک حتی مردار و انواغ گوشت و لاشه میخوره اما اصلا طرف مرغ صنعتی نمیره.ما داریم چیکار میکنیم با خودمون.بهتره بجای مرغ گوشت بوقلمون و بلدرچین و کبک و غاز بخوریم.

....
پياز داغ درست ميكني سيب زميني پخته شده و رنده شده رو بهش اضافه ميكني براي طعم بهتر كره و جعفري هم بز ...

مرسی عزیزم ،

فقط برای کتلت یادت نره بادمجونو و تلخیشو بگیری وگرنه غذات خراب میشه سیب زمینیتم آبپز کن 

2740

بچه ها اینهمه میگین نه ربم گرون شده تخمم مرعم گرونه و....یعنی واقعا نمیخورین؟پس چی میخورین ؟به شوخی نگیرین خب .درسته گرون شده همه چی ولی خب بلاخره یه چیزی میخوریم دیگه همونو بگید چیه که بقیم استفاده کنن.

آره مرغ صنعتی خیلی ضرر داره .میگن سگ ک حتی مردار و انواغ گوشت و لاشه میخوره اما اصلا طرف مرغ صنعتی ن ...

اتفاقا سگ های ما تمام مرغ های تلفاتی رو میخورن همچین با لذت 

واکسن و قطره لازمه حیاته مرغ سوپری هس 

ولی انتی بیوتیک اگه نیازشون باشه میدن 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

بچه ها بیاین جدی بگیریم غذا های که واقعا فکر میکنین خوشمزس و کم خرج .بگین .همه به اندازه کافی دارن ولی این ماییم که باید از یکجای شروع کنیم من اقام مدیر فروشگاه زنجیره ای جانبو . دیشب فروشگاهش بودم همه وسایلاشون گرون شده بود باز اینجا نسبتا به بیرون تخفیف میخوره .کیک تاینی دوقولو که 500 بوده شده هزار ابمیوه می ماس قوطی کوچیک 1500 شده 3000 همه قیمتا رفته بالا .تازه بالاتر ازاین هم میره دوستای گلم هزار قلم از جنساشون همه افزایش قیمت خورده .واقعا موندم .تازه ایمیل براشون زدن که بالاتر هم میره

کوکوی سبزیجات

هرچی تو خونه دارید اعم از بادمجون و کدو و سیب زمینی و پیاز و کدو رو رنده کنید بهش ادویه و نمک و تخم مرغ بزنید ، اگه قارچ هم داشتید خیلی خوش مزه میشه بعد سرخش کنید

خوراک سیب زمینی هم خوشمزه سی زمینی ها سرخ میکنی بعد پیاز سرخ میکنی دراخر هم رو قاطی میکنی فلفل ونمک وزرچویه ویکم سس درست میکنی برای روش میزاری،جابیفته

به وقت تولد دوقلوها  

دوستان ميشه به جاي اينكه وارد حاشيه بشيد پيشنهاد غذا بديد ؟؟؟ ممنون 😊

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
2706