2733
2734
عنوان

بچه ها بياييد غذاهاى اقتصادى به هم آموزش بديم

| مشاهده متن کامل بحث + 2207 بازدید | 163 پست

من خرج روزانمو کمتر کردم .میوه مثلا هندوانه یکی میگیری میشه 15 تومن قبلا .قبلا یک هندوانه رو دوروز میکشید .الان کردمش چهار روز .یا چند نوع میوه نمیخرم .من اقام دست به خرجش خیلی زیاده .ولی کارت دست خودمه .مثلا روزانه یا دوروز یکبار میرم خرید .اینجا گوجه کیلو 3500 .یک جا ارزونتر ببین .میگیرم دیروز دیدم همون گوجه تو گاری گذاشتن دوتومن اندازه 5000 تومن گرفتم .یا میوه فروشی ک میرم.اندازه .5 دونه پیاز .یا میوه مثلا شلیل میخرم چون اگر زیاد بخرم بمونه هم خراب میشع .پولمم هدر میره .اینطوری کم کم خرید میکنم .نه پولم هدر میره نه میوم خراب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يه غذا هم خودم بگم سيب زميني رو نگيني سرخ كنيد پياز داغ هم جدا سرخ كنيد بعد گوجه و سير خام رو با هم رنده كنيد يا ميكس كنيد بعد همه مواد رو با هم قاطي كنيد بزاريد بپزه در حدي كه آب گوجه خشك بشه بعد با نون ميل كنيد خيلي خيلي خوشمزست 

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
2728

من پوره سیب زمینی درست میکنم ..سیب زمینی با گوجه .سیب زمینی باپیاز .خیلیییی اینا خوشمزس .میتونی تخم مرغ اپز کنی .با سیب زمینی ..بعد باگوجه خیار پیاز وسس میل کنی .بلغور گندم بگیرین اندازه یک لیوان .بریزین توقابلمه بشورین .یک پیاز درسته پوست کرده هم بندازین داخلش نمک زردچوبه فلف بهش بزنین .بزارین 5 ساعت بپزه .بچه ها فوق العاده خوشمزس .حلیمه این بعد پیازشو در بیارین له کنین باروغن سرخ کنین .یکی ابلیمو وزردجوبه بزنین بریزن داخل حلیم عالیییییییییییی میشه برابچه ها هم خیلی مفیده 

استامبولی 

پیاز و هویج رو رنده میکنم، بسته به ذائقه تون سیب زمینی و بادمجان رو نگینی خورد کنید.

بهش رب و ادویه و نمک بزنید .

بعد برنج و آب رو بهش اضافه کنید بعد از اینکه آبش کشیده شد دمش بذارید.😍😍😍😍

ما اصلا بلحاظ مالی در معذوریت نیستیم ولی اصلن اشکالی نداره بفکر پیشرفت بیشتر زندگی مون باشم‌.

حتی اگه ی گوسفند هم بخریم اونجوری نیست که مثلا تو یک ماه تمومش کنم.

ولی خب بعضی ها زیاده روی میکنن در مصرف همه چی‌.

یه سری دستور همین دو پیازه رو برا شوهرم خوندم گفت درست نکن دوست ندارم

اخه تا نخوری نمیتونی نظر بدی که حتما امتحان کن یدفه خودت شاید دوس داشتی با ترشی و سبزی خوردن خیلی میچسبه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2740
عشق منه دوپیازه یعنی واقعا شیراز همه چیزش عشقه

اخ گفتی ما هم خیلی دوسش داریم من با ترشی سیر و سبزی خوردن میزارم پنچ شنبه ها که دیگه تا شنبه بوی سیر هم بره

وای هوس کردم😆

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

آش دوغم خوشمزه ست و کمی اقتصادی من اینجوری درست میکنم

نصف استکان برنجو میذاریم میپزه و ابش تموم شه

۱ لیتر دوغو میذارم رو گاز برنجو میریزم توش اسفناج خورد شده هم میریزم یکمم رشته اشی میریزم اونقد هم میزنیم ک جابیوفته و دوغ بجوشه بعدگازو خاموش میکنیم و بازم هم میزنیم یادتون باشه دریمان پخت مدام بایدهم بزنین اگ هم نزنین دوغتون خراب میشه.موقع خوردنم دوسه تا سیر رنده میکنم میریزم توش.خیییلی خوشمزه میشه شوهرم ک عاشقشه دیشبم گف واسه انشب درست کنم باز

مرا هزار امید هست...و هر هزار امید تویی...
آش دوغم خوشمزه ست و کمی اقتصادی من اینجوری درست میکنم نصف استکان برنجو میذاریم میپزه و ابش تموم شه ...

آره ولي مردا رو سير نميكنه 😂😂

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
ما اصلا بلحاظ مالی در معذوریت نیستیم ولی اصلن اشکالی نداره بفکر پیشرفت بیشتر زندگی مون باشم‌. حتی ا ...

موافقم باهات 😘😘