2733
2734
عنوان

شوهرم بهم بی احترامی کرد....الانم باهاش قهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2940 بازدید | 94 پست

والا چقدر راحت میگید شوخی بوده بالاخره شوخی هم باشه آدم ناراحت میشه اونم پیش خونواده 

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁
شوهرمن همیشه همیشه ازاین شوخیامیکنه،،،جنبه داشته باش وانقدلوس نباش  ایشششششش

😑😑😑😑😑جلو بقیه دوس ندارم خو

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابا خیلی سخت میگیری بیخیال..یه شوخی کرد 10تا عذرخواهی..

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون
2731
والا چقدر راحت میگید شوخی بوده بالاخره شوخی هم باشه آدم ناراحت میشه اونم پیش خونواده 

چخوب ک حرفمو درک میکنی😥

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖
ای بابا.عذرخواهی کرد باید میبخشیدیش.خودت باهاش شوخی نمیکنی؟اینکه انتظارداری جلوی دیگران خوب حرف بزنه ...

خودم خیلی کم جلو بقیه شوخی میکنم باهاش تو خلوت چرا زیاد شوخی میکنیم...ولی قبلا بهش گفته بودم جلو خانواده ها باهام اینجوری حرف نزن....توقع زیادیه؟

جنبه دارم ولی وقتی خودمون دوتاییم. ..دوس ندارم جلو بقیه بهم چیزی بگه😢

بابا استارتر يه چيز بگم هم بخندى هم قدر شوهر تو بفهمى:

من ي بار دوستم بي احترامى كرد بم بعد نارحت شدم گفتم رابطه احترام داره و اينا بعد پى ام داده بود فرداش كه من ي پى ام دادم كلى معذرت خواهى ولى تهش ديدم لياقت ندارى لوس ميشي درجا تا سين نكردى پاكش كردم باى 😂😂😂من😕

استارتر بیخیال بابا خب شوخی کرده باهات چتونه سر ی مسئله کوچیک و بی. اهمیت اینجوری قهر و دلخوری پیش میارین بین خودتون! این رفتارهات کم کم بی اهمیت میشه از این به بعد زشتترین رفتار رو هم بکنه نمیاد ازت عذر خواهی کنه چون میدونه واکنش بدی ازت میبینه! تو باید رفتارت یجوری اونو شرمنده کنه که خودش یاد بگیره دیگه جلو کسی چیزی بهت نگه بعدشم اون اگه جلو خواهرت اون حرفو زده دقیقا ده بار هم جلو خواهرت ازت معذرت خواهی کرده فک میکنم این برا تنبیه کافی بوده براش! 

بعدشم اینکه میخواد از دلت دربیاره و ببوسه تو پسش میزنی از خودت زده ش میکنی!

این حرفی که بهت میزنم امیدوارم ناراحت نشی ازش ولی رفتارت ی خورده بچگانه بوده!

[QUOTE=65433790]خودم خیلی کم جلو بقیه شوخی میکنم باهاش تو خلوت چرا زیاد شوخی میکنیم...ولی قبلا بهش گفته بودم جلو خان ...[/QUO

خب پس ي كارى كن

اين دفعه خيلى جدى قهر و سر سنگين باش كه ديگه تكرار نكنه

بابا استارتر يه چيز بگم هم بخندى هم قدر شوهر تو بفهمى: من ي بار دوستم بي احترامى كرد بم بعد نارحت ش ...

عزیزم😂

نمیدونم اصن نباید جلو آبجیم اینجوری میگفت بهم...میدونه بدم میاد جلو بقیه باهام بد حرف بزنه ها ولی با ...

یکم زمان میبره تا ناراحتی آدم بره مخصوصا وقتی دلاً ناراحت شده؛عزیزم به محض اینکه ناراحتیت رفت دیگه بحث ببوس بزار کنار و  فراموش کن🌸

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
2706