2733
2734
عنوان

دکتر دنیا افشارچی رو کسی میشناسه؟

1744 بازدید | 6 پست

سلام.

خواهشا اگر کسی در مورد دکتر دنیا افشارچی اطلاعاتی داره بهم بده.

و مخصوصا سزارین ایشون در بیمارستان پیامبران.

خواهشا راهنمایی کنید مامانا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من این نظر رو دیر فرستادم ولی برای کسایی میذارم که بعد ها میخونن تو رو خدا دنبال یه دکتر خوب باشین من پیش افشارچی ویزیت شدم هشت ماه تموم و هر بار که گفتم خارش بدن دارم و خیلی اذیت میشم گفت داری خودت رو لوس میکنی با این که توی آزمایشا نشون داد که من آنزیم های کبدم بالاس و هر چه سریع تر باید سزارین بشم چون کبد در مرحله انفجار قرار داشت و این خانم اصلا متوجه این مسئله نشده بود و وقتی اورژانسی توی نزدیک ترین بیمارستان در دسترس بستری شدم و از ایشون کمک خواستم که چه کنم گفتن به من مربوط نیست و هر چی دکترای اونجا میگن انجام بده من از مرگ و کما نجات پیدا کردم ولی هیچ وقت این خانم رو حلال نمیکنم من به یه بیماری نادر ولی کاملا شناخته شده به نا سندروم هلپ مبتلا شدم و این و حتی پرستارهای بیمارستان تشخیص دادن و این دکتر تشخیص نداد

من برای معاینه پیش دکتر دنیا افشارچی درشهرک ولی عصر مراجعه کردم دکتر مهربونی هستن ولی متاسفانه اصلا بهداشتو رعایت نمیکنندزیراندازی که برای معاینه باید تعویض شه رو تعویض نکردن وزیراندازشون تقریبا سی سانت بیشتر نبود.من متاسفانه بعداز معاینه دچار خارش وسوزش شدید شدم و بدنم بعداز چندروز دونه وجوش زدودوماه ادامه داشت تا اینکه به پزشک دیگه ای مراجعه کردم وبرام تست پاپ اسمیر وhpv نوشت که پاپ اسمیرم منفی وhpv 16 دچار شدم درضمن باکسی هم رابطه ندارم خیلی ساله ومجردم دکتر هم گفتن تازه مبتلا شدم واحتمال زیاد از همون معاینه کردن ایشون گرفتم این بیماری خطرناکو خدا ازش نگذره