2733
2734
عنوان

در مورد خرید مبل دقت کنید تا متضرر نشوید

| مشاهده متن کامل بحث + 47959 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته ما 12 سال پیش از بازار مبل ایران خرید کردیم (مبلمان راحتی ترک-مدل آلفای سلیم اوغلو) هنوز هم داریم و بسیار عالی بود. بسیار بسیار. ولی آگاه باشید 90 درصد مبل فروش های امروزی اصلا مبل فروش نیستند. قدیما مبل فروش ها اصیل بودند ولی الان اکثرا دلال هایی هستند که حتی با مفاهیم فنی مبل آشنا نیستند. در عوض استاد زبون بازی و رنگ کردن مشتری هستند. علی ایحال اگر شکایتی داشتید وقت خود را در اتحادیه و اطاق مدیر پاساژ هدر ندهید... فقط تعزیرات. فاکتور و شکایت خود را برای تعزیرات حکومتی بفرستید. (وب سایت دارند.) مبل فروش هایی که در کار اغفال مشتری هستند از نام تعزیرات وحشت می کنند. یکی از همکاران ما هعمراه بازرس تعزیرات رفت مبل فروشی مربوطه، بازرس گفت اگر ظرف 24 ساعت آینده پول ایشون و هزینه حمل و نقل را به او برنگرداندی در مغازه ت رو پلمپ می کنیم. صاحب مبل فروشی همون جا ضمن عذرخواهی همه هزینه های همکارم را برگرداند.

2728

از مبلمان فرهنگ استیل خرید نکنید

منم تجربه بدی از خرید مبلمان از مبل فرهنگ استیل دارم ، کارشون که با تاخیر زیاد انجام دادن ، بعدش گفت همه چیز گرون شده ۳ میلیون باید بیشتر پول بدین ، ما هم چون چند روز بیشتر به عروسی نمونده بود و کل سرویسهای چوبی رو اونجا سفارش دادیم بعد از کلی بحث و جدل مجبور شدیم قبول کنیم ، امروز هم که قراره تحویل بودن و ۲ روز دیگه عروسیمه ، رنگش با رنگ انتخابی من فرق نداره ، موندم چیکار کنم 😭😭😭😭

از مبلمان فرهنگ استیل خرید نکنید منم تجربه بدی از خرید مبلمان از مبل فرهنگ استیل دارم ، کارشون ...

ای بابا خدا ازشون نگذره دم عروسی ادم به اندازه کافی استرس داره

.

در راستای تاپیک ولی بگم که همه یافت اباد انصافا اینجوری نیستن

من برای جهازم یک هفته هر روز رفتم یافت اباد

فقط یه روزشو مامانم باهام اومد بقیشو تنها بودم

چون به نظرم مهم ترین و تو چشم ترین قسمت جهاز مبل بود میخواستم مطمین انتخاب کنم

سر اخر از مبل تهران سفارش دادم

کار من که زودتر اماده بود خونم نقاشیش تموم نشده بود

بعدشم رفتیم کارگاهشون توی راه جاده دماوند بود چک کردیم و بعد تصفیه و فرستادن برام

هنوزم که سه سال ازش میگذره عاشق مبلامم 

منم از مبل حسام تو چهاردانگه تجربه تلخ دارم گول فروشنده متقلبش رو خوردم یه عالمه سرویس خواب دیدیم آخر رفتیم تو این فروشگاه تو پاساژ ایده آل سنتر با اون مدیر به ظاهر موجهش، انقدر این فروشنده به ما گفت کار ما تمام ام دی اف با کیفیت فوق العاده بالاست شما میتونید موقع تحویل کارتون کارشناس بیارید و... خلاصه ما گول خوردیم و سفارش دادیم بعد از یک ماه و نیم تأخیر بالاخره کارمون تحویل دادن چه کاری.پر از لک و زدگی، پر از کثیفی کار.و جالب اینکه کارشون نئوپان بود نه ام دی افی که قولشو داده بودن. ما انقدر عصبی شدیم که پاک یادمون رفت دقت کنیم به این که مدل تخت طبق سفارش ما پایه دار نیست. چون قطعاتش جدا سلفون پیچ شده بود ما متوجه نشدیم. وقتی اشاره کردیم به کیفیت بد کار و زدگی های روی کار که انگار ده ساله استفاده شده بود از قبل. مدیر محترم کارخونه فرمودند شما وسواس دارید خانم کارتون رنگ سفیده همین میشه دیگه. فروشنده متقلب و کلاه بردار من یه حرفی زده گفته ام دی اف. من اخراجش کردم. یه شیشه رنگ سفید داد گفت هر جاش زدگی داشت هم رنگی بزنید درست میشه. گفتم عاقا مگه من دفعه اولمه دارم خرید میکنم یا تخت سفید میبینم این همه تخت سفید تو فروشگاه. چرا این شکلی کثیف و داغون نیست. من اگه میخواستم همچین جنسی بخرم نمیومدم از نمایشگاه خرید کنم میرفتم دم کارخونه با نصف قیمت برام می‌ساختنش. خلاصه با کلی قسم و آیه که ما بهترینیم ما سه تا شعبه داریم کلی کار می‌فرستیم واسه مالزی. شما مشکل داری و وسواس داری. تختو قالب کرد. اصرارم کرد که حالا که تا اینجا اومدید پول اینجا پرداخت کنید. بماند که پیگیری کردیم رفتیم مدیر پاساژ آوردیم که پرداخت نکنیم ببریم خونه سرویس باز کنیم بچینیم بعد پرداخت شه. ولی نشد. خلاصه چشمتون روز بد نبینه اوردمش خونه چون جهیزیه بود و من یه ماهی نبودم بعد یه ماه چیدمش تو اتاق. فهمیدم خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر می کردم سرم کلاه رفته. داخل کشوها پر از جای میخ،رنگ پوسته شده، کشوها خوب جا نمیره. تختم که اصلا اونی نیست که سفارش دادم من تخت مدرن پایه خراطی سفارش دادم بدون پایه برام درستش کرده بودن. وقتی قطعاتشو وصل کردیم متوجه شدم پایه نداره که هیچ بدنه تخت غره. خیلی وحشتناک بود که به جای اینکه خوشحال باشم کلی نشستم گریه کردم. خدا ازشون نگذره که انقدر از انسانیت به دورن. تازه کلی خواهش کرده بودم که خودم دارم جهیزیه میخرم با کلی زحمت خودم این پولا رو پس انداز کردم یه کاری بهم تحویل بدید که بگم خداروشکر پولمو تو جوی آب نریختم. 

2738
خیلی حواستون جمع باشه بلایی که سر من اومد سر شما نیاد.به هیچ وجه از مبلمان حسام چهاردانگه خرید نکنید ...

اینم یه نمونه از عکسایی که گرفتم از داخل کشو. سرویس خواب نو چهارمیلیونی. خودتون قضاوت کنید دیگه. دنبال کارای شکایتش هستم دعا کنید بتونم کاری کنم. 

یکی آز آشناهای ما هم اومد یافت اباد تهران سرویس چوبش رو خرید.....ولی یکی دو سال نگذشت که تختش از وسط ...

ولی من از یافت آباد هم مبل خریدم هم سرویس خوابمو الان چند ساله دارم استفاده می کنم آخ نگفته انقد که از رنگ پارچه اش خسته شدم دادم عوضش کرد شاید مغازه ای که من خریدم خوب بوده شمارشون اینه 09126040842

من تا حالا هر کس رو دیدم که از یافت آباد خرید کرده یه جوری سرش کلاه رفته یا اعصابش داغون شده مثلا دو ...

من از یافت آباد خریدم از تو اینترنت هم پیداش کردم هم برای خودم گرفتم و هم برای جهاز دخترم واقعا راضی بودم چکی هم خرید کردم انصافا قیمتشم از کل پاساژ پایتخت بهتر بود اسم گالریش هم تاج بود . تو اینترنت سایتش این بود https://taj-mobl.com/

2706