2737
2734
عنوان

تمام شد..... جدایی

296 بازدید | 17 پست

نامزدم متاسفانه ی ادم دروغگو.دراومد ی عوضی.پیام دادم ک همه چیز تموم.میخام جدابشم.هنوز پیامو نخونده.نپرسیدچطوری بوده نامزد بدون عقدیم.از بس دلش تنگ نمیشه.ی هفته باهام حرف نزده.حتی زنگ‌میزنم‌ج نمیده.بعد میگه کارداشتم.ندیدم.کلا ی ادم دروغگو.ک هربار خرم کرده.دیگه نمیتونم باهاش باشم.هزار بازم قول داد درست بشه ولی نشد.عشق اولم بود.فراموشش سختمه.انگار ی چیزو گم کردم.کمکم کنید😖😖😖😖😢😢😢😢

خاطرات تو و دنیای مرا سوزاندند.تا فراموش شود یاد تو هرچند نشد.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برید مشاوره چون زندگی شوخی بردارر نیس 

درست نمیشه.هر چقدر با سیاست.با دعوا.مهربونی.درست نشد.تمام ذهنش رابطه ج ن.سیه.ن محبتی.بهم داره.ن وابستگی.افسردم کرد

کمکی ازکسی برنمیادعزیزم فقط زمانِ ک میتونه مشکلتوحل کنه وکمک خدا.خودتوسرگرم کن ک کمتربهش فکرکنی

همش اخرین بازدید چک‌میکنم عکساشو نگا میکنم.😖

2740
کسیو ک نمیخوادت توام نخواه از این واضح تر.... 

ب حرف اسونه.عمل کردن سخته.عشق اول فرق داره.ولی کاش قسمتم این نمیشد

میترسم هیچ وقت فراموشم‌نشه.بعد تو زندگی ایندم یادش بیوفتم.اونوقت چی.من احمق خاک تو سر خیلی دوسش دارم.

پس بگو فقط دنبال رابطه بوده دیگه وگرنه الان نامزد عقدیت بود

قرار بود عقد کنیم دو هفته دیگه

ب حرف اسونه.عمل کردن سخته.عشق اول فرق داره.ولی کاش قسمتم این نمیشد

با این حرفا خودتو اذیت نکن. عوضش بزرگترین تجربه زندگیتو کسب کردی .یاد میگیری صبور بودن. با عقل تصمیم گرفتن و احساساتی نبودنو. بزرررگ شدی عزیزم. بعدا به خودت افتخار میکنی. حالا که هیچ عقدم نکردین یه نامزدی سادس. واسه خیییییییلیا پیش میاد نگران نباش

2706