2737
2734
عنوان

معاینه بیضه ی پسربچه

| مشاهده متن کامل بحث + 19742 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جایی ک ما هستیم خ گرمه واسه همینم بیشتر اوقات شله   وای ک چ دغدغه هایی دارن مادرا

واقعا من تاپارسال اصلا تواین فازا نبودم الان باید نگران دم ودستگاه این پسرم باشم😂😂

گروه زرد تاپیک لاغری بامداد خمار قد 157 وزن فعلی 75 وزن هدف 60 من میتوانم
2728
واقعا من تاپارسال اصلا تواین فازا نبودم الان باید نگران دم ودستگاه این پسرم باشم😂😂

عزیزم شما دکتر بردی پسرت؟ منم حس میکنم بیضه پسرم کوچیکه. چند بار کوچیک بود دکتر معاینش کرده و چیزی نگفته

عزیزم شما دکتر بردی پسرت؟ منم حس میکنم بیضه پسرم کوچیکه. چند بار کوچیک بود دکتر معاینش کرده و چیزی ن ...

سلام عزیزم اره اونموقع بردم معاینه کرد گفت همه چیش سرجاشه اصلا نگران کوچیک بزرگیش نباش

سلام عزیزم اره اونموقع بردم معاینه کرد گفت همه چیش سرجاشه اصلا نگران کوچیک بزرگیش نباش

استارتر ببخشید یه سوال.وقتی لمس میکنیم باید حتما بفمیم که هست.ما فقط یکیشو پیدا کردیم یعنی چیکار کنم؟شما وقتی لمس میکردی حتما احساسش میکردی؟

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
2738
استارتر ببخشید یه سوال.وقتی لمس میکنیم باید حتما بفمیم که هست.ما فقط یکیشو پیدا کردیم یعنی چیکار کنم ...

عزیزم خودتون لمس کردی؟

بله.باید حتما حسش کنیم یا کار دکتره؟

کار دکتره عزیزم ببرش دکتر چون خیلی کوچیکن من که لمسش نکردم ولی دیدنی انگار یه دونه هست دکتر دید گفت سالمه عزیزم استرس نداشته باش

کار دکتره عزیزم ببرش دکتر چون خیلی کوچیکن من که لمسش نکردم ولی دیدنی انگار یه دونه هست دکتر دید گفت ...

یعنی شمام فقط یدونشو حس میکردید؟مرسی گلم

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
اخه پسرداداشم دوماهشه واسه اون بزرگه میبینم ولی مال پسرمن خیلی کوچیکه اصلا ببخشیدا اویزون نیست

بچه با بچه فرق داره اما اگه خودت اینجور فکر میکنی یه دکتر ببری خیلی بهتر

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
2706