2737
2734
عنوان

معاینه بیضه ی پسربچه

19719 بازدید | 75 پست

پسرمن 9ماهشه بیضه هاش خیلی کوچیکه خیلی نگرانم این هفته میخوام ببرمش دکتر میترسم 

گروه زرد تاپیک لاغری بامداد خمار قد 157 وزن فعلی 75 وزن هدف 60 من میتوانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بیضه های پسر منم کوچیکه خب

اخه پسرداداشم دوماهشه واسه اون بزرگه میبینم ولی مال پسرمن خیلی کوچیکه اصلا ببخشیدا اویزون نیست

2738
يعني بيضه هاش درونه بدنشه. چند ماه صبر ميكنن نزول نكنه بايد عمل كنه. وگرنه از دست ميده بيضه شو

وای نه خدا نکنه

ب چتری موهای لختت قسم یکی چتر میخواست دستم بده .......خیانت نکردم ب بارون و تو ببین خیس خیسم خدا شاهده.......

وقتی پسر ها در شکم مادرن بیضه هاشون تو گیسه ی بیضه نیست داخل شکمه که ماه آخر نزول میکنه و در جای خودش مستقر میشه بخاطر همین نوزاد پسر رو در زودتر از ۳۹ هفته سزارین دنیا نمیارن

زمان تولد هم بررسی میشه اگه پایین نیموده بود تا یکسال اجازه میدن بیاد پایین اگه نشد با دارو و جراحی

🖤 
يعني بيضه هاش درونه بدنشه. چند ماه صبر ميكنن نزول نكنه بايد عمل كنه. وگرنه از دست ميده بيضه شو

وای یعنی باید اویزون باشه مثل کیسه؟

بیضه های پسرا تو دورتن جتینی تو شکمشونه. تو 4ماهگی بارداری فک کنم نزول میکنه به داخل کیسه بیضه. اگه کیسه بیضه اش خالیه و نزول نکرده حتما ببرش پیش پزشک. یا داخل کانال اینگواینالش مونده یا هنوز داخل شکمشه. ببرینش دکتر با جراحی درستش میکنن

2706