2737
2734
عنوان

ندید پدید بازی خودتون یا اطرافیانتون چی بوده😖😅😒

| مشاهده متن کامل بحث + 87736 بازدید | 886 پست
واسع اولین بار با شوهرم و برادر شوهرم رفتیم کافیشاپ من تاحالا قهوه نخورده بودم اونموقع برادرشوهرم گف ...

😂😂😂😂😂 واااای دقیقا این حالتو تجربه کردم 

تا من باشم ندونسته اسپرسو دوبل سفارش بدم

اونم ترم دوم دانشگاه😂😂❤❤❤

خدا هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای یه امتحان مهم مامانم برام نوشابه ی هایپ خرید(از اون گرونا) سر جلسه بچه ها کولی بازی دراوردن و میگفتن اوووووو هایپ خریدی..ایوووول..نمیری یه وقت..نه بابا هایپپپ..😯😃

منم دیدم خیلی شاخه لابد قوطیشو اوردم خونه شستم 😆که هر دفعه میرم بیرون بگیرم دستم باهاش پز بدم..که اره ما اینیم😐❤

ایناش👇

ندید پدید نیستما ولی عیداکاسه آجیل که برام میریزن رو هم میزنم دنبال بادوم هندیم   

یه بارم صاحب خونه زیر چشمی دید کبود شدم از خجالت  گفتم بگم سبک شم   

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2728
عه قبول نیست هارلی از قبل به تو تقلب رسونده بوده 😐 یه طومار تو چند ثانیه نوشتی؟    

از قبل کپی کرده بودم گلم تا تاپیک هارلیو دیدم فرستادم.

شانس نام مستعار خداست😍 انجا ک نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد💛💚💙
آخجون پر بازدید امشب با هارلی😉

نمیدونم چرا نمیان شلوغ بازی 🙁🙁🙁

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

یه بار داشتیم با شوهرم از تو خیابون رد میشدیم من یه بچه گنجشک دیدم گفتم وای خدا جوووووون جیگرشو بخورم خیلی ذوق کردم 😐 انگار بچه طاووس دیدم عین ندید بدیدا 😐 شوهرم گفت با کی بودی؟ گفتم گنجیشکه اوناهاش 😐خیلی ترسیده بود بنده خدا   

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2740
استادمو دیروزم دیدم گفت اااااا خانم فلانی یادم رفت از شکلاتی که دوست دارید بیارم 😅😅😅😅💔💔💔💔💔خ ...

😂😂😂😂بین خودمون باشه منم وقتی میرم جایی ی شکلات یا چیزیو دوس دارم کاغذشو میچپونم تو کیفم😅😂بعدا بخرم

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
اینو قبلا فکنم گفتم 😅 ندید بدید ترین فرد فامیل یه شخص بزرگی هستن که تا مهمون میره خونش یا جشن هست ...

وای چه داغونیه😕

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

رفتیم خونه داداشم مهمونی قرار شد باهم بریم ،شهر بازی زن داداشم ساندویچ میکیر درست کرده بود قرار شد اول عصرانه بخوریمش بعد بریم تا دیگه اونجا ضعف نکنیم،نمیدونم چم شده بود تقریبا هفت هشت تا بدون نفس کشیدن خوردم یهو نگاه کردم دیدم فقط نفری یه  دونه میرسه به بقیه😓😁😑

آدمهاى اين روزگار چنين اند : با گرگ بره ميخورند ، و با چوپان گريه ميكنند...
2706