2737
2734
عنوان

ندید پدید بازی خودتون یا اطرافیانتون چی بوده😖😅😒

| مشاهده متن کامل بحث + 87734 بازدید | 886 پست

ندید بدید درسته یا ندید پدید؟🤔

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
😂😂😂😂😂😂😂عالی بود

استادمو دیروزم دیدم گفت اااااا خانم فلانی یادم رفت از شکلاتی که دوست دارید بیارم 😅😅😅😅💔💔💔💔💔خرد شدم ... خرد

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ندید بدید درسته یا ندید پدید؟🤔

ندید بدید ولی من پ میگم 😅😅😅😅💔💔💔

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2731
عه قبول نیست هارلی از قبل به تو تقلب رسونده بوده 😐 یه طومار تو چند ثانیه نوشتی؟    

😂😂😂😂😂

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

یکی از فامیلهامون بود خیلی برامون کلاس میذاشت یک روز گفت ماشین خارجی خریدم و دعوتمون کرد که شیرینی ماشین رو بدم بهتون بعد با ۲۰۶ اومد گفتیم این خارجی گفت تولیدش تو فرانسه بود اولش خلاصه هرکی پیکان هم داره بدونه ماشینش خارجیه براش مهمه کلاس بذاره باهاش 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
یادمه 18 سالم بود. یه روز شدیدا سرما خورده بودم (تابستون بود). یه خانمی تماس گرفت و با مامانم قرار گ ...

میذاشتی کلام منعقد شه برادر😕😐

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2740

واسع اولین بار با شوهرم و برادر شوهرم رفتیم کافیشاپ من تاحالا قهوه نخورده بودم اونموقع برادرشوهرم گفت چی میخوری منم هول شدم و خواستم کلاس بزارم گفتم قهوه وایی قهوه رو اوردن فنجونش اندازه در بطری بود من یه قندون شکر ریختم توش بخدا نتونستم حتی یه قاشقشو بخورم تلخ بود قیافه شوهرم و برادرشوهرم😐

استادی میگفت:صبح ها که دکمه های لباسمو میبندم به این فکر میکنم که چه کسی آنها را باز خواهد کرد خودم یا مرده شور؟!!!
یادمه 18 سالم بود. یه روز شدیدا سرما خورده بودم (تابستون بود). یه خانمی تماس گرفت و با مامانم قرار گ ...

موز خوردن با دو سه حرکت کجاش چیپه😁😁😁 موز میوه ی نرمیه خوب قورتشم بدی دادی نیازی به جویدن ندارهههه

تا وقتی ازدواج کردم مامانم میگه قده میدان میوه و تره بار میوه جلو خواستگارا گذاشته🙂

خدا هست.
واسع اولین بار با شوهرم و برادر شوهرم رفتیم کافیشاپ من تاحالا قهوه نخورده بودم اونموقع برادرشوهرم گف ...

البالو یخی با نمک میخام خدا ازت نگذره😪😪😪

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

اینو قبلا فکنم گفتم 😅

ندید بدید ترین فرد فامیل یه شخص بزرگی هستن که تا مهمون میره خونش یا جشن هست خونشون شلوغه 

😐یهو میره کیسه پولاشو میاره میریزه وسط سالن😂به زنشم میگه بیا بشمر به پسرشم میگه فلانی تو هم بیا اینا رو بشمر 

بعد دیگه حالا هی میشمره هی میشمره و هی بلند میگه توجمع همه بفهمن 😂😂😂

کلا کاراش خیلی چیپ و ندیدبازیه

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
جاریم ‌یه گوشی الجی بعد عمری خریده بود جلو من درش میاورد عکس میگرفت کلی بابقیه از امکاناتش میگفت مثل ...

😅😅😅😅😅

بچه ها یکی از همکلاسیام گوشی اپل خریده بود از وقتی اونو خرید با هممون سنگین شد از اون به بعد وقتی عطسه میزد میگفت 

آه تنکس گااااد 😐😐😐😐😐😐😐😐

2706