2737
2739
عنوان

تاثیر دعا بر جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 495901 بازدید | 367 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من در طول روز قرآن ک ختم دارم 

یس و عاشورا و در روز هم یکی از دعا توسل کمیل کسا واقعه انبیا جمعه و چنتا سوره دیک یوسف... میخونم 

نماز ک مث همیشه اول وقت 

والعصر میخونم 

موقع خواب هم پنج توحید پنج قدر و یک حمد 

در طول روز هم صلوات و استغفار زیاد میگم 

انشاءالله نی نی ما هم سلامت و صبور و صالح باشه و همه نی نی ها 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
سلام سلام دوستان 🌹 ی گروه زدیم تو تل گرام برای خانومای باردار 🤰🏼 و‌اقدامیا   ...

ببخشید شما محمدی هستید تو تلگرام? ایدیتونو میزدم محمدی میومد درسته?

دلم تنگه خانه ی پدریه😭
2731

دوستان برای حفظجنین و‌ جلوگیری از سقط چی بخونیم 

من قبلا یه سقطداشتم الان هفته های اولم خیلی کم لکه بینی دارم اونم نه مداوم سریع قطع میشه اما دنیا سرم اوار میشه از ترس و دلهره ی تکرار تجربه تلخ قبلی 

هرروز صلوات حضرت فاطمه و سوره حجرات و استغفار رو میخونم 

اگر تجربه ای دارید ممنون میشم راهنمایی کنید 

دوستان برای حفظجنین و‌ جلوگیری از سقط چی بخونیم  من قبلا یه سقطداشتم الان هفته های اولم خیلی ک ...

سلام منم سه تا سقط داشتم و الان تو هفته ی هشتم هستم تو رو خدا برام دعا کنید و بهترین سوره و تاثیر گذارترین دعا برای سلامتی جنین چی هست؟ کمکم کنید

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 
سلام منم سه تا سقط داشتم و الان تو هفته ی هشتم هستم تو رو خدا برام دعا کنید و بهترین سوره و تاثیر گذ ...

عزیزم انشالله که سالم میاد بغلت 

من دومی هم سقط شد همه دعاها و صلوات حضرت فاطمه و سوره حجرات رو همه  رو میخوندم درنهایت برا من قسمت نبوده 

2738
مامانای عزیز مطمئن باشید خدا به همه شما بچه سالم عطا می کنه .صالح بودن بچه مثل سالم بودن بچه مهمه ص ...

مامان گلی ممنون از تاپیکت

هنوزم هستی؟

دختر گلت الان چن سالشه

ازش راضی ای

گله از دست کسی نیست........مقصر دل دیوانه ماست😢

عالی بود

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
سلام منم سه تا سقط داشتم و الان تو هفته ی هشتم هستم تو رو خدا برام دعا کنید و بهترین سوره و تاثیر گذ ...

سلام دوستان من از روزی که فهمیدم باردارم سوره

حجرات قلم والفجر آیه الکرسی حمد 4 قل قدر توحید صلوات استغفار و... می خونم ان شاء الله که به حق مادر سادات همگی دامنشون شبز بشه و نی نی شون رو به سلامتی بغل کنی کنن برای منم دعا کنید 

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 

سلام دوستان من الان یه پسر 5 ماه دارم خدا رو صدهزار مرتبه شکر که این دسته گل رو خدا بهم هدیه داد واقعا خوندن دعا و قرآن و ذکر خیلی رو بجه تاثیر داره حتما امتحان کنید