2737
2734
عنوان

تاثیر دعا بر جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 495899 بازدید | 367 پست
من در طول روز قرآن ک ختم دارم  یس و عاشورا و در روز هم یکی از دعا توسل کمیل کسا واقعه انبیا جم ...

سلام خوبین ؟

میخواستم بدونم نی نی شما صبوره الان یا نه آرومه یا شیطون ؟

آخه پسر من خیییلی شیطونه و همینطور نق نقو و بهانه گیر با اینکه خیلی دعا و قرآن خوندم تو بارداری

خدایا شکرت دوست دارم دوست دارم دوست دارم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خودت دوران بارداری آرامش داشتی؟ شاغل بودی؟

سلام عزیزم نه من متاسفانه دوران بارداری آرومی نداشتم. مدام در حال حرص خوردن از طرف خانواده شوهر بودم و کلا از لحاظ روحی خیلی بهم ریخته بودم حوصله مامان خودمم نداشتم . مستاجر بودم و پنج شش ماهگی از این بنگاه ب اون بنگاه دنبال خونه بودیم هفت ماهگی هم اثاث کشی داشتم موقع جمع کردن خودم تنهایی همه کارامو کردم از هیچ کس کمک نگرفتم از بس ک اعصابم بهم ریخته بود الان همش میگم ب خاطر همون شرایط روحی بد حتما پسرم اینطوری ناآروم شده 

خدایا شکرت دوست دارم دوست دارم دوست دارم ❤️

سلام خانوما من یه بارداری ناموفق داشتم وتوماه ۹ پسرم رو از دست دادم الان به لطف خدا باردارم وهفته ی ۷هستم از وقتی بی بی مثبت شده نذر کردم قران رو ختم کنم هر روز سوره حجرات قلم ویس وزیارت عاشورا میخونم میخواستم ببینم دعایی هست که من بنویسم وروشکمم داشته باشم که خدا حافظ نی نیم باشه؟تو رو خدا هرکی پیامم رو خوند برام خیییییلی دعا کنه که خدا اینبار هدیه اش رو بهم ببخشه وسالم بغلش کنم🙏

2728

سلام دوستان 

ننم بارداری دومم هست ماه ۴ سر پسر اولم خیلی دعا و قران خوندم و کلا چله سوره هایه مختلف رو گرفتم ک خیلی راضی بودم سر دومیم هم الان دارم ختم قران انجام میدم و تموم شه مجددا چله سورهای یس و واقعه و لقمان رو میگیرم ان شاالله بچه هامون  رو سالم صالح باهوش و پر رزق و روزی بغل کنیم در حق هم دعا کنید ان شاالله اونایی هم ک چشم به راه باردار شدن هستن خیلی زود دامنشون سبز بشه

الهی امین

سلام دوستان 

ننم بارداری دومم هست ماه ۴ سر پسر اولم خیلی دعا و قران خوندم و کلا چله سوره هایه مختلف رو گرفتم ک خیلی راضی بودم سر دومیم هم الان دارم ختم قران انجام میدم و تموم شه مجددا چله سورهای یس و واقعه و لقمان رو میگیرم ان شاالله بچه هامون  رو سالم صالح باهوش و پر رزق و روزی بغل کنیم در حق هم دعا کنید ان شاالله اونایی هم ک چشم به راه باردار شدن هستن خیلی زود دامنشون سبز بشه

الهی امین

ناگفته نمونه سوره والعصر و عاشورا رو هم سر پسر اولم چله گرفتم سر دومی هم بعد ختم قران حتما میگیرم خدا از هممون قبول کنه

2740