2733
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 299004 بازدید | 1970 پست
سلام من همسرم منشی حاج آقا دوستشه به اون گفت و برامون وقت گرفت.ولی اگه هرروز با چندتا گوشی زنگ بزنی ...

سلام

میشه لطفا شماره ای چیزی از ایشون به من بدین؟واقعا عجله دارم و از شهرستان میخوایم بریم خدمت حاج آقا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم من شنیدم اگه با دعای آقای نباتی باردار شدید تا ۴ ماه اصلا نباید سونوگرافی انجام بدید؟شما هم ای ...

بله البته من سونوی تشکیل قلب رو نرفتم اما سونوی غربالگری رو رفتم. و توکل بر خدا کردم. خددروشکر چیزی نشد 

بله البته من سونوی تشکیل قلب رو نرفتم اما سونوی غربالگری رو رفتم. و توکل بر خدا کردم. خددروشکر چیزی ...

عزیزم میشه خواهش کنم جواب منم بدین؟ من ۸ ساله منتظرم . شما چند سال نازایی داشتین؟ و اینکه دو قلو باردار شدین؟ یا دوبار پیش حاج آقا رفتین؟ و اینکه فقط ۴ ماهه اول رو سونو نرفتین و بعدش رفتین؟ یا فقط سونوی غربالگریو رفتین؟ تورو خدا جوابمو بده عزیزدلم . خیلی خسته ام😔

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

فقط برای بارداری میرن پیشش؟یکی رو میشناسم از کمر به پایین سِر شده دکترا گفتن با فیزیو راه میوفته ولی طول میکشه

بره پیشش جواب میگیره؟!؟!؟!؟!

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
این شخص ما رو با استخاره هاش و راهنمایی هاش خانه خراب کرد فقط خدا جوابشو تو هر دنیا بده 

چرااا

کاش کمی بیشتر توضیح میدادین چی شده

خدایا شکرت .. ولی حق من بیشتر از اینا نبود احیانا؟
منزل ما در نزدیکی دکتر نباتی هست راستش من خیلی به این مسائل اعتقاد ندارم اما یه چند باری ایشون رو بی ...

سلام خانم امیدوارم هنوز عضو این سایت باشید

باتوجه به تاریخ این تاپیک 

من به کمک شما احتیاج دارم

آیا شما هنوزم تو همون کوچه زندگی میکنید؟ 

@rahaa98‍ 

@sayeh6859      

@m___s      

@آناعشق      

@sar_be_hava      

سلام بر دوستان عزیزم شما هم حاج آقا نباتی رو می‌شناسید..

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
سلام عزیزم، که گلم🤔

سلام عزیزم منم نمی شناسم گفتم شاید شما بشناسید ایشون ...منم نمیدونم 😊😊😊😍

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2706