2733
2734
عنوان

حاشیه های مسابقه عکاسی

| مشاهده متن کامل بحث + 4929 بازدید | 90 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
منم خاموش بودم توی تاپیک مسابقه عکاسی. تاپیک خوبیه. تا حالا به ذهنم نرسیده بود که ممکنه کسی بخواد تقلب کنه. یعنی در این حد...؟!
برای منحرف نشدن موضوع تاپیک عکاسی اینجا روش سرچ کردن عکس رو توضیح میدم تا از این به بعد از این مشکلات پیش نیاد.
یک روش اینه که برید به صفحه گوگل
http://www.google.com/
اونجا بالا images رو بزنید
http://www.google.com/imghp?hl=en&tab=wi
توی کادر جست و جو، روی اون علامت دوربین کلیک کنید. یه کادر براتون باز می شه. اونجا باید آدرس عکس مورد نظرتون رو کپی کنید.
یعنی روی عکس مورد نظر راست کلیک کنید، گزینه‌ی copy image location رو انتخاب کنید و بعد همون رو paste کنید توی کادری که براتون باز شده بود. بعدش search by image رو می زنید و اگه اون عکس توی سایت های دیگه ثبت شده باشه براتون میاره.

یه راه دیگه هم استفاده از سایت tineye هست. اونجا هم مشابه همینه. باید آدرس عکس رو کپی کنید توی کادر مربوطه.
http://www.tineye.com/
دستگاه بادکش برقی برای بادکش‌درمانی، ماساژدرمانی، حجامت، تسکین دردهای عضلانی و کمردرد، لیفت، و فرم‌دهی به بدن.   راحت و سریع و بدون عوارض   . اطلاعات بیشتر و خرید از‌ باسلام (تاپیک آخرم)
آهان سعی کنید فیل شکنتون باز باشه که اگه عکس سرچ شده توی سایت های فیل شده باشه بازم براتون بیاره.
دستگاه بادکش برقی برای بادکش‌درمانی، ماساژدرمانی، حجامت، تسکین دردهای عضلانی و کمردرد، لیفت، و فرم‌دهی به بدن.   راحت و سریع و بدون عوارض   . اطلاعات بیشتر و خرید از‌ باسلام (تاپیک آخرم)
2731
هیچی فکر کردم شاید بد نباشه مدیر تاپیک قبل از این که عکس ها رو برای رأی گیری بذاره چک کنه که اون عکس ها قبلاً توی نت نباشن. یعنی عکاس واقعاً خود کاربر باشه.
صنم میم کار خوبی کردی عزیزم

الان رفتم تاپیک عکس موضوع رو متوجه شدم.
من به مدیر در این رابطه ایمیل زده بودم ولی متاسفانه ایمیل ایشون مشکل پیدا کرده ونتونسته بودن بخونن البته نه این سری شاید 7-8 سری پیش آخه به چند تا عکس رو که هم خواهرم وهم همسرم دیدن هر دو گفتن از اینترنت گرفته منم به ایشون ایمیل زدم.
ولی خب ایمیل من به دلیل مشکل به دستشون نرسیده بود وچون مسابقه ما صرفا جهت تفریحه برای من یکی زیاد مهم نیست دیگه هر کس خودش میدونه وجدانش.
من که از بودن تو این تاپیک لذت میرم چون خود مدیر وچند نفری دیگه که اینجا تقریبا عضو ثابتن عکسهاشون عالیه ومن با دیدن عکسهای اونا سرذوق میام.
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست...
درسته fazy مهم هم همون خلاقیت بچه هاست.
اما خب این وسط اگه همه کاربرا بدونن که کنترلی هم هست، کمتر دنبال کپی کاری می رن و چه بسا استعدادهای خودشون شکوفا بشه.
2740
صنم میم جان ممنون برای راهنمایی خوبت....واقعا خجالت اوره که بعضی افراد تازه وارد اومدن و اینطوری جو تاپیک رو بهم ریختن....من اولش زیاد برام مهم نبود ولی با عکسی که دفعه پیش اول شد و تازه یه شعرم براش سروده بود و اومد توضیح داد که عکس رو کی گرفته وقتی فکر می کنم چطور با بقیه و احساساتشون برای رای دادن بازی کرده خیلی حرصم گرفته.اگه بازم تو تاپیک عکس این مدلی پیدا کردید لطفا با مدرکش بذارید تا ابروشون بره و دیگه تو تاپیک پا نذارن.....
فازی جان شما هم اون عکسا رو معرفی کن واقعا دلم می خواد بدونم چون همیشه فکر می کردم اینا کار خود بچه هاست.........
پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است.

من واقعا متاسفم.....همین الان دقیقا عکسهای برنده مسابقه هفته پیش با عنوان سایه رو که شک داشتم سرچ کردم هم عکس عسل 7 و هم عکس تارا کپی و دزدی بود از سایتای خارجی......فقط چون ادرسش ف ی ل ت ر بود اینجا نذاشتم و با همون روشی که توضیح داده شده سرچ کردم.....خیلی عصبانیم که چه جوری با وقت و احساسات ما بازی کردن....جالبه خانم تارا کلی هم شاکی شده بود گویا از پستی که ما ندیدیم....واقعا خیلی رو می خواد.....
پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است.
2706