2737
2734
عنوان

ینی چی خب واقن؟😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 7057 بازدید | 136 پست
دو سه  روز نشده  شروع شد؟؟؟   حداقل بزار یه چندماهی از عروسیشون بگذره  &nbs ...

😂😂😂😂

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادمه برادر من که ازدواج کرده بود، هر شب شام یا خونه ی ما بودن یا خونه ی مادرزنش.

قشنگ تا ۲ ۳ ماه این وضع بود.

اگر نفرت شما می توانست به الکتریسیته تبدیل شود تمام جهان را روشن می ساخت. نیکلا تسلا

دوستان عزیز توروخدا با نظراتتون استارتر و سردرگم نکنید.شاید اون بخاد با مادرشوهرش بسازه و کنار بیاد.چرا دارید راه اشتباه رو بهش نشون میدید؟؟مگه مادرشوهرش چی ازش خاسته؟؟محض رضای خدا یکم واقع بینانه عمل کنید.همتون ی روزی تو حایگاه مادرشوهر قرار میگیرد.هرحرفی یا کاری و نیتی ک توی ذهنتون هس دقیقا عین همون در اینده ب خودتون برمیگرده.

2731
منم همين فكرو كردم، اخه اگه ١٥ سال باشه كه داره درس مي خونه هنوز چي بگم ، خيلي از قوميتها رسم دارن ...

احتمالا مدرسشو میره، دیگه الان قانون دانش اموزای متاهلم برداشتن، راحت میره مدرسه و شبانه اینها نیست.

اگر نفرت شما می توانست به الکتریسیته تبدیل شود تمام جهان را روشن می ساخت. نیکلا تسلا
احتمالا مدرسشو میره، دیگه الان قانون دانش اموزای متاهلم برداشتن، راحت میره مدرسه و شبانه اینها نیست.

جه خوب

زمان ما اوناييكه متاهل ميشدن ديگه جايگاهي نداشتن تو مدرسه، البته از يك بابت هم خوب بود 

2738
2706