2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصصصصلا توصیه نمیکنم.موهای منم نازکه.فقط یه بار اونم واسه عروسی خواهرم دکلره کردم دیگه هیچوقت موهام ...

عزیزم, اینکه میگن پودر ضعیف و قوی هست,شما چ پودری برات گذاشت,سفید بود یا ابی؟؟

وای خدایا,ته دلم خالی کردی  😞😞😞😞

حقیقته گلی..موی من خوب بود از راهنمایی رنگ بود..الانم جنسش خوبه..ولی مثلا مامانم نازکه..یبار دیگه دکلره کن میسوزه..حتی ممکنه کات بشه مو🙁

حقیقته گلی..موی من خوب بود از راهنمایی رنگ بود..الانم جنسش خوبه..ولی مثلا مامانم نازکه..یبار دیگه دک ...

مرسی عزیزم,مامانت رنگ روشن نمیزاره اصلا؟؟؟ راه دیگه ای نیس رنگ روشن بشه موها؟

2740
 عزیزم, اینکه میگن پودر ضعیف و قوی هست,شما چ پودری برات گذاشت,سفید بود یا ابی؟؟

نمیدونم،آرایشگاه خوبی رفته بودم ولی.خیلی هم تاکید کردم موهام خراب نشه،رنگشم عالی درآورد.تا یه مدت هم خوب بود ولی بعد کم کم ریزشش شروع شد

آها پس لازمه ولي خب بعدش حتما مراقبت زياد لازم داره من دو روز پيش اين رو بدون دكلره زدم موهام قهوه ...

خیلی نازه موهات😍😍😍

فکر کنم یه چیزی تو نسلمون اشتباهه؛ یه عالمه چشم غمگین روی صورتای خوشحالن!
نمیدونم،آرایشگاه خوبی رفته بودم ولی.خیلی هم تاکید کردم موهام خراب نشه،رنگشم عالی درآورد.تا یه مدت هم ...

اخی چ بد,این خانوم گفت من اولویتم موهاته ن رنگی ک میخوای,ببینم مبیوزه میگم بشوری

من از راهنماییی تااا الان موهام دکلرس البته فقط ساقه..هیچی نشده..چن بارم کردم ولی سالمه

خوشبحالتون واقعا,من انقدر کم پشته موهام,شوهرم عاشق مو هم بلند هم پرپشت دوست داره 😭😭

ممنون لطف داري خودم دوسش ندارم همش ميگم برم تيره كنم بقيه ميگن نه پوستم سفيده بي رنگ و روح شدم

چ موهایی داری عزیزم,خوشبحالت,چجوری عکس میزاری,من عکسو از گالری انتخاب میکنم اما نمیاد اینجا 😢