2737
2734
عنوان

دکلره مو برای اواین بار,میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 28 پست
ممنون لطف داري خودم دوسش ندارم همش ميگم برم تيره كنم بقيه ميگن نه پوستم سفيده بي رنگ و روح شدم

نه همین رنگ خیلی خوبههههه که😍

فکر کنم یه چیزی تو نسلمون اشتباهه؛ یه عالمه چشم غمگین روی صورتای خوشحالن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین ارایشگرا چون هزینه کمتری میخوان ببره براشون اصولی کار نمیکنن اکثر ک میسوزه والا اگه اصولی باشه ...

خب چ کاریه؟ دلشون ب ما نمیسوزه؟گفتم رنگ و مواد خودم بخرم گفت قبول نمیکنم,فقط مواد خودم پس موادش ارزون و بی کیفیته اینو گفته

2728
نتیجه رو بگو

ممنون ک پیگیری عزیزم,الان دیدم پیام تو,با دکلره ضعیف گذاشت و بقول خودش ضد حساسیتم ریخته بود,وای همین موهوم ب پایه ای ک باید نرسید و زرده,واس اینکه موهام و پوست سرم اسیب نبینه,گفت رنگو فردا بیا

شوهرم و پسرم اول ک اومدم نیم ساعت نگاه میکردن,شوهرم گفت زردمب,چرا سفید نشده پس 😣

2738

عزیزم یه ارایشگاه خوب برو که مطمئن باشه من خودم جاهایی میرم معمولا که واقعا کارشون تضمینی باشه زیبایی یه زن به موهاشه دیگه اونم از دست بده چیزی نمیمونه بنظرم یه نگاه به این سایت بنداز ارایشگاه های خوبی داره واقعاhttp://beautytime.ir/

ممنون ک پیگیری عزیزم,الان دیدم پیام تو,با دکلره ضعیف گذاشت و بقول خودش ضد حساسیتم ریخته بود,وای همین ...

ببین اصول دکلرخ اینکه هر20 دقیقه شسته بشه مجدد دکلره بزنن چرا ک مواد دکلره فقط تو اون 20 دقیقه فعاله االباقی فقط بمو ااسیب میزنه با این کار حتی شما میتونین تا پنج شش بار دکلره کنین طی دوسه روز بدون اسیب

ببین اصول دکلرخ اینکه هر20 دقیقه شسته بشه مجدد دکلره بزنن چرا ک مواد دکلره فقط تو اون 20 دقیقه فعاله ...

ممنون عزیزم از راهنماییت,ارایشگرم کارش خوبه,رنگی ک می خام عکسشو گذاشتم.