2733
2734
عنوان

باقانون جذب مگه ممکنه همچین چیزی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 67 پست

قانون جذب حقیقت داره باید اول ایمان و اعتقادداشت ب این قانون بعدقدرت تخیل بالا وتصویرسازی و اینکه پیشاپیش شکرگذار چیزی باشی که دوس داری داشته باشی و همه چیزوبدست اومده بدونی وبابتش مقدمات اون چیزو فراهم کنی...درکل خیلی پیچیدست منم خیلی کتاب درموردش میخونم ....شده تا بحال به چیزی فکرکنید یا مثلا بگید من مطمعنم اخرش این میشه ....بعد یه مدت اون اتفاق بیفته این همون قانون جذبه ک به سمت خودتون کشوندین با قدرت تفکرخودتان.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم به قانون جذب اعتقاد دارم ولی درمورد اینکه بشه باهاش ظاهری روکه دوست داریم همسرمون داشته باشه روجذب کنیم بهش  شک داشتم 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2728
منبع خاصی ندارم براش ولی اینکه فقط بشینی فکر کنی تا یه چیز اتفاق بیفته، اون چیز اتفاق نمیافته، باید ...

اكي پس بر أساس منبع خاصي حرف نمي زنيد

كتاب راز رو خوندي؟؟؟

ميتونم بپرسم چند تا كتاب تو زمينه قانون جذب خوندين ؟؟؟

چند سال پیش یه دوستی داشتم میگفت یکی از آشناهامون وضع مالی خوبی داشت سرش کلاه گذاشتن کل اموالشو بالا کشیدن طرف دچار افسردگی میشه میگن تا 5سال کلا قران میخونده که کل اموالش برگرده آخرشم همه چیش برگشته بوده شاید اونم یه نوع قانون جذبه البته من تازه تو نی نی سایت درباره قانون جذب شنیدم اطلاعی نداشتم جالبه امتحان میکنم 

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
2738
منم به قانون جذب اعتقاد دارم ولی درمورد اینکه بشه باهاش ظاهری روکه دوست داریم همسرمون داشته باشه روج ...

باید واضح بدون ابهام وشک بامشخصات کاملا که کاینات به خطانرن باایمان واعتقاد کاملا بنویسی و تو ذهنت تصویرسازی کنی و حتی پیشاپیش بابتش شکرگذارو خوشحال باشی گاهی میگن مقدماتشم فراهم کنین مثلا میرین یه لاک میخرین که وقتی نامزدت اومد بزنی ببین چقد باید ایمانت ب قانون جذب قوی باشه ولی کار کنی میشه گاهی جملات تاکیدی هم خیلی کاربردداره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

عزیزم یه کانالی هست برات میفرستم عالیه اطرافیانم همه نتیجه گرفتن واقعا یه کانال میفرستم باید بری ازاول کانال اولین ویس روگوش بدی 200 تاویس داره گوش میدی بارها وبارها...بعدیه کانالم داره که مردم نتیجه گرفتن واززندگیشون وجذباشون گفتن 😍ادم انرژی میگیره....بعد ازاین که اون 200تاروگوش کردی خوشت اومدنتیجه گرفته نرم افزار دکتررو میریزی 9 بخش داره که هربخشش خیلی ویس فرستاده دکتر هربخشش فکرمیکنم صدوخورده ای پول باید بدی واقعا واقعا 100برابراون پولی که میدی بهت برمیگرده

منبع یا کتاب خاص یا کانالی رو معرفی کنید لطفا

کتاب راز راندابرن .چهاراثراسکاویل شین .معجزه شکرگزاری راندابرن 

عزیزم یه کانالی هست برات میفرستم عالیه اطرافیانم همه نتیجه گرفتن واقعا یه کانال میفرستم باید بری ازا ...

ممنون بفرستین

2706