2737
2739
عنوان

باقانون جذب مگه ممکنه همچین چیزی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 67 پست
یادمه چندین سال پیش، حدود ۷ ۸ سال پیش خیلی بازارش داغ شده بود، من کتاب راز رو خوندم، کتابو راندا برن ...

اول بگم شما كلا تعريف و دركتون از قانون جذب اشتباست كلا اشتباه متوجه شدين

دستاوردهاي من از قانون جذب

همسرم و شغل ايشون و محل زندگيم و مهاجرت و فرزندم و خونه اَي كه خريدم و شغلم و ....

شما هم قبل از اينكه چيزي رو با قاطعيت رد كني اول راجع بهش تحقيق كن و با مدرك و سند علمي دليل بياريد نه اينكه بخاطر اشتباه شما در برداشت مفهوم قانون جذب اينطور قاطع ردش كني

مثل اينه من بيام تهران و فقط برم نازي أباد بعد بگم دروغ ميگن تهران برج ميلاد داره من كه نديدم !!!!

شما خودت نه تجربه اَي داشتي و نه مطالعه كافي داشتي و نه بعد خوندن چند تا كتاب متوجه شدي دقيق قانون جذب چي ميگه چطور با قاطعيت ميگي دروغه؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب راز راندا برن،،قانون جذب چگونه باعث تحول درزندگیتان میشود راندابرن،،چهار اثراز فلورانس اسکاویل ...

ممنون عزيزم

منم اين كتابا رو خوندم

سوالم از ايشون بود كه با قاطعيت رد ميكنن اين قانون رو ميخاستم بدونم چقدر مطالعه داشتن !!!!

اول بگم شما كلا تعريف و دركتون از قانون جذب اشتباست كلا اشتباه متوجه شدين دستاوردهاي من از قانون جذ ...

واقعا حوصله ی بحث ندارم با افرادی مثل شما

ایکاش با قانون جذب اول از همه کمی روی ادب و لحن صحبت و نوشتارتون کار کنید.

اگر نفرت شما می توانست به الکتریسیته تبدیل شود تمام جهان را روشن می ساخت. نیکلا تسلا
2731
خیلی خوبه ک انتخاب اسم...ولباس...عالیه انشالله یه دختر سالمو ناز خدا بهت بده ..من دفتر چهل برگ امتحا ...

عزیزم دختر دارم.پسر میخوام

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
واقعا حوصله ی بحث ندارم با افرادی مثل شما ایکاش با قانون جذب اول از همه کمی روی ادب و لحن صحبت و نو ...

كاش جسارت وشجاعت اينو داشتيد كه اعتراف كنيد اشتباه كرديد و بدون علم به موضوع إظهار نظر كرديد نه اينكه اينجوري با سفسطه و بهانه جويي از زير بار حرفي كه زدين در بريد

هر جاي لحن و أدب من مشكل داشت همين الان ريبلاي كنيد تا خودم هم بدونم !!!!! دوست عزيز من همه جا شما خطابتون كردم  ، اين روش صحيح و انساني براي متهم كردن كسي نيست !!!!

اميدوارم ديگه بدون سند و مدرك با چيزي مخالفت نكنيد !!!!! 

موفق باشيد 

2740