2737
2734
عنوان

لباس زیر عروس!!

576 بازدید | 19 پست

میخواستم بدونم کسایی که بالا تنه اشون کوچیکه و کاپ لباس براشون بزرگه یا اصلا اندازه است اما س.ی.ن.ه توش خوش فرم واینمیسته میشه از سوتین پروانه ای یا سیلیکونی استفاده کرد؟

چیکار میکنن س.ی.ن.ه میاد بالا مثل پروتزمیشه

ببخشد ش.و.رت هم برای زیر لباس حتما باید سفید باشه؟

لطفا جدا از شوخی جواب بدید 🙏🏻

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...یادگاری که در این گنبد دوار بماند❤👌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ش.ورت ک نه دیگه🤔من ک زیر لباس شلوار لی داشتم هوا سرد بود موقع عروسیم😁

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
2742
شلوار لی؟    حداقل ساپورت تو کرکی سفیدرنگ پات میکردی تو عکاسی مشخص نشد؟

چرا مشخص بشه؟لباسم پف دار و بلند بود کفشامم معلوم نمیشد زیر لباسم

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
2740

سوتین جک دار بپوش 

شور ت هم فرقی نمیکنه پیدا نیست که

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
خدا خفت نکنه لباس زیرشو کجا دیدی تو

باهام رفتیم خریدیم ، شب قبل عروسی من ساک شو آماده کردم ، اومدم تاپیک زدم وسایل مورد نیاز عروس در روز عروسی ، دوستان کلی کمک کردن ، از نخ سوزن ، تا نبات ، قرص ؛ اسپری، عطر ، گیره ؛ سنجاق ....اینا همه جوره با خودمون‌برده بودیم ....

2706