2737
2739
عنوان

کسی از شرکت فامیلا هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 52 پست
خودتو ناراحت نکن چون دست منو شما نیست تا بتونیم اوضاع رو درست کنیم ...دعا کنیم حداقل بدتر نشه 

راهی نداریم

واسه یه آدمایی وقت میذاریم که پدر و مادرشون هم واسه تربیتشون وقت نذاشتن...
من جمعه میشه سالگرد عروسیم......بعد عروسیمون شوهرم بیکار شد بخدا اروم تر بودم میگفتم درست میشه...... ...

امیدوارم تعدیل نیرو نداشته باشه محل کار همسرتون ولی اگر دیدی بهتون سخت میگذره از خانواده هاتون کمک بخواهین الان که بارداری از خورد و خوراک و هزینه ی دکتر و آزمایشاتت کم نزار ...امیدوارم بهترینها برات رقم بخوره .🌹 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اون زمان اوضاع کشور بهتر بود.... خودم بودم شاید اروم تر بودم ولی با این بچه که داره میاد طاقت ن ...

😔😔😔😔😔😔

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
2731
2738
امیدوارم تعدیل نیرو نداشته باشه محل کار همسرتون ولی اگر دیدی بهتون سخت میگذره از خانواده هاتون کمک ب ...

مامان باباش الان من باردارم هم حاضر نیستن کمک کنن حتی زنگ نمیزنن بهمون بگن زنده اید.

مامان بابای منم چقدر مگه میتونن کمک کنن بخدا گناه دارن.

تعدیل شروع کردن شرکتشون کلیم تا الان بیرون کردن از استخدام جدید ها بازم قراره کم کنن.....تا یک ماه پیشم جذب نیرو داشتن.اگر وضع خوب بشه باز میتونن استخدام کنن

امیدوارم تعدیل نیرو نداشته باشه محل کار همسرتون ولی اگر دیدی بهتون سخت میگذره از خانواده هاتون کمک ب ...

فدات

نظامیه😭😭😭😭

طفلی نظامیام تو وضع سختین مخصوص سپاهیا و نیرو انتظامی که کلیم فحش میخورن و تهمت میشنون.

خدا سایه امثال شوهر شما رو حفظ کنه واقعا.

خداکنه جنگ نشه و وضع اقتصادی رو زودتر جمع کنن قبل اینکه سواستفاده گرا مردم رو پر کنن.

از برادرتون پرسیدید؟ خبر داد بهم بگو.....نگرانم

مثلا ما روی حقوق به اصطلاح ثابتمون حساب کردیم قسط و کرایه و هزار کوفت و زهر مار فکر کردیم و برنامه ر ...

عزیزم باز شما میدونی هر ماه یه پولی به حسابت میاد که روی اون برنامه ریزی کنی. شوهر من شغلش آزاده الان دقیقا 6 ماهه که یک ریال درآمد نداشته و هر روز وضعیت بازار بدتر از قبله. اگه خودم شاغل نبودم به معنای واقعی به فنا می رفتیم البته خیلی داره تلاش می کنه ولی افسرده داره میشه دیگه 

گاهی نظرمو می نویسم. ممنون که ریپلای می کنید ولی فرصت ندارم بخونم شرمنده ....   
طفلی نظامیام تو وضع سختین مخصوص سپاهیا و نیرو انتظامی که کلیم فحش میخورن و تهمت میشنون. خدا سایه ام ...

سپاهیا که وضعشون خوبه همیشه 

گاهی نظرمو می نویسم. ممنون که ریپلای می کنید ولی فرصت ندارم بخونم شرمنده ....   

الان شرکت تهران بوران هم تعدیل نیرو زده نمیتونه جنس وارد کنه 

از اینطرفم خود شرکت گاز که دولتیه هم داره تعدیل نیرو میزنه من بابلسرم امروز کلی از کارمندای اداره گاز رو بیرون کردن 

یا شرکت آلکاتل تهران که تمام تلفن های دولتی رو ساپورت میکنه هم تعدیل زده از ده نفر سه نفر رو نگه داشته اونا هم احتمالا تا آخر مرداد برن سرکار 

2706